Kompleksinės trąšos vejai Fertis, 8 kg
VienuYpu nariams -15%
€16.91/ €19.9
Kompleksinės, bechlorės trąšos su mikroelementais.
Į krepšelį
Kompleksinės trąšos vejai Fertis, 5 kg
VienuYpu nariams -15%
€11.81/ €13.9
Kompleksinės, bechlorės trąšos su mikroelementais.
Į krepšelį
Velykų žolės sėklos VERSO, 20 g
0,59
Dekoratyvinė miežių žolė - puikus sprendimas dekoruoti savo namus.
Į krepšelį
Biologiškai aktyvus preparatas HUMILAT GROW, 1l
VienuYpu nariams -15%
€6.72/ €7.9
„Humilat grow“ naujos kartos preparatas Jūsų sodui ir daržui.
Į krepšelį
Kompleksinės trąšos vejai TERRAMILE, 10 kg
VienuYpu nariams -15%
€20.31/ €23.9

Kompleksinės, bechlorės trąšos.

Į krepšelį
Kompleksinės trąšos vejai TERRAMILE, 5 kg
VienuYpu nariams -15%
€11.81/ €13.9

Kompleksinės, bechlorės trąšos.

Į krepšelį
Granuliuotos kalkės sodui, vejai Baltic Agro, 15 kg
VienuYpu nariams -15%
€10.54/ €12.40
Naudojama dirvos rūgštingumo mažinimui, struktūros gerinimui.
Į krepšelį
Granuliuotos kalkės sodui, vejai Baltic Agro, 7,5 kg
VienuYpu nariams -15%
€6.29/ €7.40
Naudojama dirvos rūgštingumo mažinimui, struktūros gerinimui
Į krepšelį
Rudeninės trąšos vejai Fertis, 10 kg
VienuYpu nariams -15%
€24.56/ €28.9
Kompleksinės, bechlorės trąšos.
Į krepšelį
Kompleksinės trąšos vejai Fertis, 20 kg
VienuYpu nariams -15%
€34.76/ €40.9
Kompleksinės, bechlorės trąšos su mikroelementais.
Į krepšelį
Kompleksinės trąšos samanotoms vejoms Fertis, 1-20 kg
VienuYpu nariams -15%
nuo €4.16/ nuo €4.90
Kompleksinės, bechlorės trąšos.

Trąšos vejai

Trąšos – tai medžiagos, kurių paskirtis gerinti augalų augimą ir vystymąsi. Trąšos vejai padeda įsisavinti mineralines medžiagas ir gerina dirvožemio struktūrą. Vejos trąšų pasirinkimas priklauso nuo metų laiko ir vejos būklės ar jai būdingų savybių. Dauguma žmonių siekia naudoti kuo natūralesnes trąšas, kurios dar vadinamos organinėmis trąšomis. Tačiau tiek organinės, tiek mineralinės trąšos yra skirtos padėti augalams augti, žydėti ir duoti gausesnį derlių. Augimui vieni svarbiausių makroelementų yra sumaišytos azoto (N), fosforo ( P) ir kalio medžiagos (K), vadinamos kompleksinėmis NPK trąšomis. Jos yra nepakeičiamos augalų vystumuisi ir vejų puoselėjimui. Geriausiai vejoms, žolynams bei kitiems gėlynams tinka subalansuotos azoto, fosforo ir kalio trąšų mišiniai su svarbiausiais elementais. Taip galima optimaliai užtikrinti reikiamų vejai medžiagų įsisavinimą. Taigi norėdami išlaikyti vešlią, sodriai žalios spalvos žolę, būtina ją tręšti keletą kartų, pradedant pavasariu ir baigiant rudeniu. Šiais laikais trąšų pasirinkimas itin didelis, todėl greitai ir paprastai įsigysite pavasarines, rudenines, organines, ilgo veikimo trąšas ar priemonių nuo piktžolių, kenkėjų ir pan. Vejos trąšas nesunkiai išsirinks kiekvienas pagal savo poreikį.

Trąšos gera kaina

Šiais laikais patogiausia ir greičiausia prekes įsigyti internetu, o ypač didelių pakuočių pirkinius ar daug sveriančias trąšas. Trąšų rūšių gali atrodyti išties nemažai, tačiau kainos skirtumai paprastai susiję su pakuotės dydžiu. Pakuotė trąšų gali sverti nuo mažiau nei vieno kilogramo iki 20 kg ir daugiau. Internetinėje parduotuvėje vienuypu.lt galite rinktis iš kokybiškų ir gerai žinomų Lietuvoje vejos trąšų gamintojų asortimento, tokių kaip TERRAMILE ar FERTIS. Įvairių akcijų metu trąšas galima įsigyti itin palankiomis kainomis, o bet kuriuo metu naujiems vartotojams užsiprenumeravus vienuypu.lt naujienlaiškį gausite 10% nuolaidos kodą. Vienuypu.lt visada draugiškos kainos!

Į ką atsižvelgti renkantis vejos trąšas?

Renkantis vejos trąšas labai svarbu atsižvelgti į jų sudėtį, t.y. esančius elementus, jų koncentraciją. Taip pat patartina trąšas rinktis ir pagal sezoniškumą ar kitas svarbias aplinkybes bei poreikius, vietovės, kurioje jos bus naudojamos, ypatybes. Mūsų internetinėje parduotuvėje trąšos yra suskirstytos pagal jų tipą, pakuotės dydį ir augalų rūšis. Čia rasite geros kokybinės sudėties vejos trąšų tiek pavasario tręšimui, tiek rudens, tiek minimalios priežiūros reikalaujančiai žolei, tiek problematinei – samanotai ir pan. Platus trąšų asortimentas už konkurencingą kainą.

Kokių tipų trąšos yra parduodamos vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje?

Vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių geros sudėties kompleksinių trąšų be chloro ir nitratų: vejai, vaismedžiams, daržovėms, pomidorams, agurkams, dekoratyviniams lapuočiams, spygliuočiams, šilauogėms, avietėms, gervuogėms, braškėms, žemuogėms, serbentams, agrastams, prieskoniniams augalams, gėlėms, bulvėms, tujoms ar nuo samanų. Didelis pasirinkimas leis kiekvienam rasti tai, ko labiausiai reikia, atsižvelgiant į sezoniškumą, sprendžiamą problemą ar siekiamą poveikį.

Kiek trunka vejos trąšų pristatymas?

Vejos trąšų pristatymas užtrunka 1-2 darbo dienas po gauto apmokėjimo. Visos internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės Lietuvoje pristatomos per kurjerius. Apie siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį pirkėjas informuojamas SMS žinute. Internetu užsakytas prekes taip pat galite nemokamai atsiimti mūsų sandėlyje, adresu Plento g. 92, Širvintos, I-V nuo 8.00 iki 17.00 valandos.