Atšvaitų rinkinys ACCES BUTTON, 4 vnt.
7,90
Įsegamų atšvaitų rinkinys.
Į krepšelį
Stovyklavimo maisto gaminimo indų rinkinys ATOM
59,90
Kompaktiškas ir praktiškas rinkinys.
Į krepšelį
Kuprinės apsauga nuo lietaus ACCES YELLOW
4,90
Apsaugokite savo kuprinę ir joje esančius daiktus bet kokiu oru!
Į krepšelį
Kuprinės apsauga nuo lietaus ACCES BLACK
4,90
Apsaugokite savo kuprinę ir joje esančius daiktus bet kokiu oru!
Į krepšelį
Sulankstomas pledas iškyloms FIONA, 130×165 cm
13,90
Stilingas sulankstomas pledas FIONA.
Į krepšelį
Kišeninis radijas BLAUPUNKT PR4BK, AM/FM
28,90
Kompaktiškas kišeninis radijas.
Į krepšelį
Žibintuvėlis ant galvos ATOM, 550 lm, USB
19,90
Patogus sensorinis žibintuvėlis.
Į krepšelį
Neperšlampamas kelioninis krepšys ATOM, 20l
8,60
Patogus ir lengvas neperšlampamas krepšys.
Į krepšelį
Neperšlampamas kelioninis krepšys ATOM, 13l
7,60
Patogus ir lengvas neperšlampamas krepšys.
Į krepšelį
Keturvietė palapinė ATOM CAMPING, 200x210x130 cm, 2 spalvos
59,90
Lengva ir patogi kupolo formos palapinė
Į krepšelį
Apsauginė antklodė ATOM, 213×132 cm
3,20
Apsauginė terminė antklodė.
Į krepšelį
Įkraunamas stovyklavimo žibintas ATOM, USB, LED
36,90
Stovyklavimo žibintas su USB jungtimi.
Į krepšelį
LED žibintuvėlis TARMO, 800 lm, 10W
21,90
Profesionalus TARMO žibintuvėlis.
Į krepšelį
Žibintuvėlis TARMO, 60 lm, LED
5,90
Tvirtas TARMO žibintuvėlis.
Į krepšelį
Universalus turistinis peilis TARMO CRAFTSMAN’S, 10 cm
6,40
Kokybiškas turistinis peiliukas.
Į krepšelį
Turistinė vienvietė lova ATOM CAMPING, 190x62x42 cm., max 200 kg
74,90
Komfortiška turistinė sulankstoma lova.
Į krepšelį
Dvivietė palapinė ATOM CAMPING, 200x140x100 cm
34,90
Kokybiška dvivietė kupolinė palapinė.
Į krepšelį
Dujų balionėlis TARMO D2, 230 g
5,90
Kompaktiškas dujų balionėlis.
Į krepšelį
Dujų balionėlis TARMO, 220 g
2,90
Kompaktiškas dujų balionėlis.
Į krepšelį
Kelioninis stalo įrankių rinkinys MAKU, 4 vnt.
6,90
Patogus ir kompaktiškas kelioninis stalo įrankių rinkinys.
Į krepšelį
Sodo/turistinė sėdėjimo pagalvėlė ATOM, 2 vnt., 15 mm
10,90
Patogi sėdėjimo pagalvėlė.
Į krepšelį
Šiaurietiško ėjimo lazdos ATOM OUTDOOR, 67-135 cm
18,90
Patvaraus aliuminio teleskopinės lazdos.
Į krepšelį
Sporto/turistinis kilimėlis ATOM CAMPING BLACK, 195x50x1,2 cm
19,90
Kilimėlis stovyklavimui ir sportui.
Į krepšelį

Turizmo prekės

Gamta, gryname ore praleistas laikas leidžia kūnui ir sielai atsipalaiduoti bei pailsėti nuo rutinos. Dauguma žmonių renkasi laisvalaikį leisti keliaujant ar iškylaujant. Šiandien kelionės ar turistiniai žygiai, išvykos į gamtą gali būti itin komfortiškos ir malonios – tereikia būtiniausių priemonių ir reikmenų. Keliaujant ar iškylaujant gamtoje labai svarbu turėti kokybišką, lengvai pastatomą palapinę, šiltą, bet lengvo svorio miegmaišį, šaltį sulaikantį kilimėlį, neperšlampamą krepšį vertingiems daiktams, praktišką žibintuvėlį ar tiesiog priemonę, atbaidančią uodus. Visa tai leis Jums mėgautis gamtos teikiamais malonumais ir pailsėti nuo miesto šurmulio bei užteršto oro. Vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškų, svarbiausių turistinių prekių asortimentą už konkurencingą kainą.

Turizmo reikmenys

Turizmas – aktyvus poilsis, pakeičiantis susidariusią rutiną ir leidžiantis mintims atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių. Turizmas gali būti poilsinis, pažintinis, pramoginis, sveikatinimo, sportinis ir t.t. Išvykos sėkmė priklauso nuo tinkamo pasiruošimo, todėl svarbu neapsikrauti nereikalingais daiktais, o su savimi turėti tik praktiškus ir svarbiausius reikmenis. Žinodami kelionės kryptį, klimatą, vietovę ir kitus niuansus, galima pradėti ieškoti turizmo reikmenų. Vienas svarbiausių dalykų apsistojant gamtoje – palapinė. Ji turėtų būti greitai ir lengvai pastatoma, sulaikanti atitinkamą kritulių kiekį, o dydis pasirenkamas pagal asmenų skaičių – dvivietė, keturvietė  ir pan. Kad naktis būtų kuo komfortiškesnė, svarbu turėti storesnį turistinį kilimėlį ar net sulankstomą lovą, jei gamtoje apsistojate ir nekeliaujate pėsčiomis. Miegmaišis, apsauginė terminė antklodė taip pat suteiks šilumos bei jaukumo vėsią naktį. Prie pagrindinių turizmo reikmenų priskiriamos ir tokios nepamainomos prekės kaip kompaktiško dydžio žibintuvėliai, neperšlampami apsauginiai krepšiai, sėdėjimo kilimėlis, žibintai su vabzdžių atbaidymo funkcija ir pan. Taip pat itin svarbu pasirūpinti priemonėmis, kurios maisto gamybą gamtoje paverstų kuo paprastesne. Tam tikslui mūsų internetinėje parduotuvėje rasite dujų balionėlių, kelioninių stalo įrankių ar turistinį maisto gaminimo rinkinį su puodais ir keptuvėlėmis. Tai pagrindinis turistinių prekių inventorius, kuris pravers ir bus nepamainomas bet kurioje iškyloje gamtoje ar turistiniame žygyje. Turizmo reikmenys, pagaminti laikantis aukštų gamybos standartų, suteiks Jūsų laisvalaikiui nerūpestingo laiko ir smagių akimirkų.

Prekės turizmui internetu

Sutaupykite laiko ir prekes turizmui įsigykite internetu. Gausus prekių pasirinkimas ir operatyvus pristatymas leis Jums greitai planuotis norimas keliones. Šiandien turizmo reikmenų įvairovė rinkoje yra itin didelė, todėl prekes išsirinks net ir pats įnoringiausias pirkėjas. Vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškų ir praktiškų, turizmui skirtų prekių, kurios visos kelionės metu leis Jums jaustis patogiai. Įvairių akcijų metu turistines prekes galima įsigyti pigiau, o bet kuriuo metu naujiems vartotojams užsiprenumeravus vienuypu.lt naujienlaiškį gausite 10% nuolaidos kodą.

Kokių turizmo reikmenų galima rasti vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje?

Internetinėje parduotuvėje vienuypu.lt rasite kruopščiai atrinktą, kokybiškų ir praktiškų turizmo reikmenų, reikalingų tiek trumpų iškylų metu, tiek ilguose turistiniuose žygiuose. Būtiniausios ir laiko patikrintos atrinktos turistinės prekės leis nesiblaškant susipirkti svarbiausią inventorių Jūsų planuojam laisvalaikiui. Asortimente dominuoja Suomijos gamintojo TARMO gaminamos prekės, kurių itin geras kokybės ir kainos santykis. Vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje įsigysite palapinių, miegmaišių, turistinių kilimėlių, žibintuvėlių, dujų balionėlių, turistinių maisto gaminimo bei stalo įrankių rinkinių, universalių kelioninių peilių, neperšlampamų krepšių, sulankstomų turistinių lovų, kišeninių radijo imtuvų ir t.t.

Kiek trunka turizmo prekių pristatymas?

Turizmo prekių pristatymas užtrunka 1-2 darbo dienas po gauto apmokėjimo. Visos internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės Lietuvoje pristatomos per kurjerius. Apie siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį pirkėjas informuojamas SMS žinute. Internetu užsakytas prekes taip pat galite nemokamai atsiimti mūsų sandėlyje, adresu Plento g. 92, Širvintos, I-V nuo 8.00 iki 17.00 valandos.