Plieninė ledo daužyklė TARMO, 146 cm
VienuYpu nariams -25%
€22.42/ €29.9
Kompaktiška ir praktiška priemonė Jūsų namams.
Į krepšelį
Kompaktiškas kastuvėlis TARMO, 71×21 cm
VienuYpu nariams -25%
€9.67/ €12.90
Kompaktiškas ir kokybiškas sniego kastuvėlis.
Į krepšelį
Sniego stumtuvas TARMO, 78 cm
VienuYpu nariams -25%
€48.67/ €64.90
Aukštos kokybės sniego semtuvas.
Į krepšelį
Vaikiškas sniego stumtuvas ATOM, įvairių spalvų, 45×70 cm
VienuYpu nariams -25%
€14.17/ €18.90
Kastuvas sniegui valyti.
Į krepšelį

Sniego kastuvai

Žiema nemažai daliai žmonių atrodo kaip itin gražus ir romantiškas metų laikas, nes krentančios snaigės ir žemę padabinęs sniegas sukuria nuostabius kraštovaizdžius. Tačiau atėjus žiemai, galime ne tik džiaugtis nuostabiais vaizdais, bet ir turime pasirūpinti, kad mus supanti aplinka būtų saugi. Netinkamai nuvalytas arba iš viso nenuvalytas sniegas gali tapti traumų ir avarijų priežastimi. Tad sniego kastuvas yra tiesiog būtinas žiemos atributas. Įvairūs sniego kastuvai yra parduodami ir mūsų internetinėje parduotuvėje. 

Sniego kastuvai – saugioms kelionėms lauke 

Sniego kastuvai užtikrins saugias ir patogias keliones lauke. Sniego kastuvais greitai, patogiai ir efektyviai pašalinsite sniegą, šitaip gerokai sumažindami traumų ir avarijų tikimybę, be to, užtikrinsite, kad aplinka atrodys tvarkingai. Ypač dideliems kiemams ir teritorijoms naudokite sniego stumtuvus – jais ypač greitai pašalinsite sniegą nuo pageidaujamos vietos. 

Sniego kastuvai – įvairių tipų ir dydžių

Mūsų internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia ypač didelis sniego kastuvų ir stumtuvų pasirinkimas. Čia yra įvairių rūšių ir spalvų gaminiai. Rasite tiek ypač mažų kastuvėlių, kuriais bus patogu pašalinti sniegą nuo ypač mažų teritorijų, pavyzdžiui, nuo siaurų takelių. Taip pat rasite ir plačių kastuvų platesniems takams ir šaligatviams, ir sniego stumtuvų, kuriais ypač greitai pašalinsite sniegą iš didelio ploto teritorijų. Tačiau, jei sniego kasimas yra tas darbas, kurį atliekate ne tik Jūs, bet ir Jūsų atžalos, tai pas mus yra spalvotų vaikiškų sniego kastuvų ir stumtuvų.  

Visi sniego kastuvai turi tvirtas ir ergonomiškas rankenas, todėl net ir po kelių valandų sniego kasimo, nejausite nuovargio, įtampos kaklo ir pečių srityse. 

Sniego kastuvai – į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Kai sniego kastuvų ir stumtuvų yra tiek daug, tai norint išsirinkti reiktų įvertinti ir tam tikras detales. Vienas svarbiausių dalykų, į kurį turite atsižvelgti, prieš pasirinkdami gaminį teritorijų valymui nuo sniego, yra tai, ką būtent norite valyti: jei bus valomi tik takeliai ir šaligatviai, tai pirmenybę teikite sniego kastuvui. Tačiau, jei planuojate valyti ypač didelę teritoriją, tokiu atveju, pirmenybę derėtų teikti sniego stumtuvui. Jei sniego kasimo ir valymo darbus planuoja atlikti ir Jūsų vaikai, tuomet nepamirškite vaikiško kastuvėlio arba vaikiško sniego kastuvo. 

Sniego kastuvas – kodėl verta pirkti internetu?

Nelaukite, kol iš dangaus ims kristi snaigės – patogiais, tvirtais ir kokybiškais sniego kastuvais ar stumtuvais pasirūpinkite jau dabar. Na, o nusprendę tai padaryti, prisiminkite, kad geriausia pirkti internetu. Jūsų laukia ypač didelis pasirinkimas ir galimybė apsipirkti sau patogiausiu metu. Be to, gaminiai bus pristatyti nurodytu adresu, tad išvengsite ne itin malonaus transportavimo.

Sniego kastuvai – kodėl verta įsigyti kelis kastuvus?

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad neverta apsiriboti vos vienu kastuvu – visuomet geresniu pasirinkimu taps siauro ir plataus kastuvo įsigijimas arba kastuvo ir stumtuvo įsigijimas. Kastuvu bus patogu pašalinti sniegą nuo siaurų takelių, takų ar šaligatvių, o stumtuvas puikiai tiks, kai reikės kasti ar valyti dideles teritorijas nuo sniego.