Skalbinių minkštiklis ANTOINE INTENSE, 750 ml
VienuYpu nariams -15%
€23.71/ €27.90
Kvapų natos: pačiulis, oda, gintaras.
Daugiau
Skalbinių minkštiklis ANTOINE POUR ELLE, 750 ml
VienuYpu nariams -15%
€23.71/ €27.90
Kvapų natos: rožės žiedlapiai, vilkdalgis, virdžinijos kedras, somalio smilkalai.
Daugiau
Skalbiklis ANTOINE INTENSE, 750 ml
VienuYpu nariams -15%
€23.71/ €27.90
"INTENSE" skirtas estetams, ieškantiems ypatingo dvelksmo savo drabužių spintoje.
Į krepšelį
Skalbiklis ANTOINE POUR ELLE, 750 ml
VienuYpu nariams -15%
€23.71/ €27.90
"Pour Elle" skalbiklis vilioja išskirtinai švelniu, geidulingu ir lengvu aromatu.
Daugiau
Dėmių valiklis AMERICOL, spalvotiems ir baltiems audiniams, 250ml
VienuYpu nariams -15%
€5.94/ €6.99
Purškiamas, koncentruotas dėmių valiklis su tulžimi. Idealiai tinka: – baltiems skalbiniams; – spalvotiems skalbiniams; – vilnai; – šilkui. Sudėtyje nėra
Į krepšelį
Muilo riešutai drobinėje pakuotėje, 500 g
VienuYpu nariams -20%
€5.52/ €6.9
Muilo riešutus galima naudoti skalbimui, indaplovėms, valymui ir prausimuisi.
Į krepšelį
Skalbinių minkštiklis 4CORNERS, universalusis, 1 L
VienuYpu nariams -20%
€2.79/ €3.49

Praturtinta natūraliais ingredientais. Pagaminta Lietuvoje.

Į krepšelį
Skystasis skalbiklis 4CORNERS, juodų audinių, 2 L
VienuYpu nariams -20%
€5.59/ €6.99

Praturtinta natūraliais ingredientais. Pagaminta Lietuvoje.

Į krepšelį
Skalbiklis ARIEL 2.2L Sensitive
VienuYpu nariams -30%
€6.99/ €9.99
Į krepšelį
Skalbiklis ARIEL 2.2L Color
VienuYpu nariams -30%
€6.99/ €9.99
Į krepšelį
PERSIL Higiena & Pureza, 1,25 L
VienuYpu nariams -55%
€4.5/ €9.99
Į krepšelį
Želinės skalbimo kapsulės ARIEL Touch of Lenor 3in1 14vnt.
VienuYpu nariams -30%
€3.84/ €5.49
Į krepšelį
Želinės skalbimo kapsulės ARIEL Mountain Spring 14vnt.
VienuYpu nariams -30%
€3.84/ €5.49
Į krepšelį

Skalbimo priemonės

Viena svarbiausių kasdienių užduočių yra švaros palaikymas. Kiekvienam iš mūsų svarbu, kad viskas, kas mus supa, būtų švaru ir nekeltų pavojaus mūsų sveikatai. Ypatingą dėmesį turime skirti paviršiams ir audiniams, kurie turi sąlytį su oda – drabužiams, patalynei, rankšluosčiams ir t. t. Tad skalbimo priemonės yra vienas efektyviausių pasirinkimų norint palaikyti švarą. Didelį skalbimo priemonių (pagamintų iš aukštos kokybės žaliavų) asortimentą rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. 

Skalbimo priemonės – didelė įvairovė užtikrina, kad kiekvienas suras tinkamiausią

Yra įvairių skalbimo priemonių rūšių ir jų pavidalų. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių skalbimo priemonių, tad Jūsų poreikiai ir lūkesčiai bus pateisinti. Dėmių valikliai, minkštiklių koncentratai, skalbikliai, muilo riešutai, skystos skalbimo priemonės, visa tai – tik keli iš daugybės pasirinkimų. Taip pat pas mus yra įvairių pakuočių dydžių, tad jei skalbiate itin dažnai ir daug, išsirinksite ekonomiškų skalbimo priemonių. 

Skalbimo priemonės, pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų

Priemonės, kurias galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra pagamintos iš aukštos kokybės žaliavų, todėl yra užtikrinamas skalbimo efektyvumas – dėmės bus pašalintos lengvai ir greitai, galėsite mėgautis nepriekaištinga skalbinių švara ir gaiviu aromatu. Skalbimo priemonių sudėtyje nėra tokių medžiagų, kaip: aromatiniai angliavandenilių fosforo junginiai, dažomosios medžiagos, formaldehidas. Be to, kai kurios skalbimo priemonės yra praturtintos natūraliais ingredientais, pavyzdžiui, kanapių aliejumi, kuris stiprina ir minkština audinį. Skalbimo priemonės yra skirtos naudoti skalbiant rankomis arba skalbiant skalbykle. 

Skalbimo priemonės – išsirinkti bus lengviau, jei…

Skalbimo priemonių pasirinkimas yra didelis, todėl svarbu atkreipti dėmesį į tam tikrus akcentus (o jų yra tikrai ne vienas), kad galėtumėte išsirinkti tinkamiausią gaminį. Visų pirma, įvertinkite, kokia priemonė Jums yra reikalinga: muilo riešutas, skalbiklis, o galbūt dėmių valiklis (išėmėjas)? Visų antra, jei renkatės skalbiklį, įvertinkite, kam jis skirtas – spalvotiems ar nespalvotiems audiniams? Visų trečia, svarbu ir tai, ar priemonė gali būti naudojama skalbiant rankomis, ar skalbiant skalbykle? Jei renkatės dėmių valiklį, atkreipkite dėmesį į tai, kokios dėmės (kraujo, žolės ir t. t.), turi būti pašalintos. Taip pat svarbu, kokios temperatūros vanduo turėtų būti naudojamas, kad priemonė būtų aktyvi. Vertinantiems natūralumą galima rinktis muilo riešutus. Jie ypatingi tuo, kad yra išgaunami iš augalo (pavadinimas – muilamedis). Tad jo gaminiai, šiuo atveju, muilo riešutai, yra visiškai natūralūs, savo sudėtyje neturintys jokių cheminių priedų, yra saugūs naudoti žmonėms, be to, nedaro jokios neigiamos žalos aplinkai. Muilo riešutais išskalbti audiniai tampa ne tik švarūs, bet ir malonesni liesti, priemonė padeda ilgiau išsaugoti spalvas, o ir tinka įvairiems audiniams. Ir, žinoma, taip pat atsakingai įvertinkite ir kaip dažnai skalbiate: planuojantiems skalbti daug ir dažnai, puikiu pasirinkimu taps skalbimo priemonės didelėse pakuotėse. 

Skalbimo priemonės internetu – greita ir patogu

Skalbimo priemones verta pirkti internetu, nes tai taupo ne tik Jūsų laiką, bet ir pinigus. Mūsų internetinėje parduotuvėje gan dažnai vykdomos akcijos, tad pamėgtų ir taip reikalingų priemonių įsigysite kur kas pigiau. Be to, jos bus pristatytos nurodytu adresu, tad išvengsite papildomų rūpesčių.

Kokiomis sąlygomis turėtų būti laikomos skalbimo priemonės?

Ant skalbimo priemonių pakuočių rasite informaciją apie tai, kokiomis sąlygomis turėtumėte laikyti gaminius.

Ar skalbimo priemonės yra draugiškos gamtai?

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite priemonių, kuriose nėra gamtą teršiančių medžiagų. Tad tokios priemonės yra saugus ir aplinką tausojantis pasirinkimas. 

Skalbikliai | Skalbimo kapsulės