Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S6 Pure black
VienuYpu nariams -10%
€395.91/ €439.9
Galingas  siurblys pašalina nešvarumus ir naminių gyvūnėlių plaukus nuo medinių ar kito tipo grindų.
Į krepšelį
Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S6 Pure white
VienuYpu nariams -10%
€395.91/ €439.9
Galingas siurbimas pašalina nešvarumus ir naminių gyvūnėlių plaukus nuo medinių ar kito tipo grindų.
Į krepšelį
Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S5 MAX black
VienuYpu nariams -10%
€413.91/ €459.9
Prižiūrėti namus dar niekada nebuvo taip paprasta su roboto siurblio pagalba.
Daugiau
Dulkių siurblys robotas XIAOMI Roborock S5 MAX white
VienuYpu nariams -10%
€413.91/ €459.9
Prižiūrėti namus dar niekada nebuvo taip paprasta su roboto siurblio pagalba.
Daugiau

Robotai siurbliai

Xiaomi robotai siurbliai šiandieniniame pasaulyje yra nepamainomi pagalbininkai žmonių namų buityje. Naujų technologijų dėka galime be vargo mėgautis švariais namais kiekvieną dieną. Prieš daugelį metų niekas nesitikėjo, kad namai gali būti sutvarkyti vieno mygtuko paspaudimu. Pagrindinės robotų siurblių funkcijos, tokios kaip: dulkių, gyvūnų plaukų, kitų mažų šiukšlių siurbimas ar grindų plovimas, užtikrina nepriekaištingą švarą Jūsų namuose. Pamirškite nuolatinių maisto trupinių, dulkių, augintinio plaukų, kitų surenkamų šiukšlių rinkimą ar siurbimą, nes nusprendę įsigyti robotą dulkių siurblį, Jūs gausite kokybišką prietaisą, kuris teisingai prižiūrimas tarnaus Jums ilgus metus. Taigi, namų valymui skirtą laiką galėsite iškeisti į poilsį, mėgstamą užsiėmimą ar buvimą su šeimos nariais bei draugais.

Dulkių siurbliai robotai

Pagrindinės dulkių siurblių robotų funkcijos sukurtos taip, kad papildomo žmogaus įsikišimo padėtų namų šeimininkams kasdieniuose darbuose. Pagrindinės roboto siurblio funkcija yra siurbti dulkes, palukus ir kitokias šiukšles, esančias ant kambario grindų. Robotas siurblys su plovimo funkcija gali itin greitai ir visiškai savarankiškai išplauti Jūsų namų grindis drėgno valymo priemone. Tai tobulas pasirinkimas neturintiems laiko ar nemėgstantiems šios veiklos, nes Jums tereikia pripildyti vandens talpą ir pritvirtinti specialią siurblio grindų plovimo šluostę. Taigi, palaikyti švarą ir tvarką namuose dar niekada nebuvo taip paprasta! Internetinėje parduotuvėje vienuypu.lt parduodami robotai siurbliai Xiaomi S5 Max turi lazerinį nuotolio ieškiklį, kuris leidžia nuskenuoti patalpą 360° kampu. Po atlikto tokio skenavimo robotas turi visą kambario išplanavimą ir nusibraižo maždaug 98% tikslų patalpos žemėlapį, pagal kurį kruopščiai išsiurbia visą prieinamą plotą. Siurblyje įmontuota peristaltinė pompa, kuri leidžia tiksliai paskirstyti vandenį valymo režime, taip užtikrinant šluostės drėgmės tolygų išlaikymą viso plovimo metu.

Robotas siurblys – nepakeičiamas namų pagalbininkas

Kompaktiško dydžio, nesunkus robotas siurblys lengvai atras vietą kiekvieno namuose. Jam puikiai tiks bet kuris kambario kampelis, o estetiška robotų siurblių išvaizda nekris į akis ir pačioje matomiausioje vietoje. Robotą siurblį itin paprasta pernešti iš vieno kambario į kitą, o jei reikia – tai ir iš vieno aukšto į kitą. Robotai siurbliai turi išmanią sistemą, kurį nuskaito norimo valyti namo kambario plotą, perimetrą – taip susižymėdama reikiamus kampus, kilimus ar kitokius nežymius pakilimus ir nelygumus. Jums nereikės rūpintis, ar robotas siurblys „užlips“ ant kilimo ar grindų sujungimų, todėl Jūsų namai kiekvieną dieną bus švarūs vieno mygtuko paspaudimu. Svarbu paminėti, kad sparčiai vystantis ir tobulėjant technologijoms, dulkių siurbliai kelia vis mažesnį triukšmą darbo metų. Šiandieninius robotus siurblius drąsiai galima paleisti net miegant vaikams ar kitiems šeimos nariams gretimuose kambariuose. Svarbu paminėti, kad dulkių siurbliai robotai yra tikras išsigelbėjimas naminių gyvūnų mylėtojams. Šis įrenginys užtikrins, kad nuolat krentantys augintinio plaukai būtų greitai ir efektyviai susiurbti, o Jums galėsite ir toliau rodyti meilę bei dėmesį plaukuočiausiam savo namų draugui. Populiarusis siurblys robotas Xiaomi Roborock S6 Pure, kurį taip pat galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje, turi įdiegtą gerai ištobulintą jutiklių sistemą, kuri suteikia robotui 360° aplinkos matymą. Šis funkcionalumas leidžia daug efektyviau atpažinti bei įveikti kambarių reljefą ir išvengti kliūčių. Taip pat svarbu paminėti, jog šios serijos robotai siurbliai yra vieni efektyviausių ir turi vieną geriausių siurbimo funkciją. Juose esantis filtras sulaiko iki 95% alergenų, įskaitant žiedadulkes bei pelėsius, taip prisidėdamas prie gaivaus bei itin švaraus oro išlaikymo namuose.

Xiaomi robotai – siurbliai palaikantys namų švarą

Aukštos kokybės, stilingi, kompaktiški robotai dulkių siurbliai automatiniu režimu reguliariai palaikys Jūsų namų švarą. Jūs galėsite itin paprastai nustatyti automatinį roboto siurblio įsijungimą konkrečiu laiku kiekvienai dienai. Naujų technologijų dėka robotai siurbliai nuolat tobulėja, tampa vis labiau išmanesni, atitinka vis daugiau kasdienių žmogaus poreikių ir prie jų prisitaiko. Gerinamos robotų siurblių techninės savybės, tokios kaip: triukšmas, vandens talpa, automatika ir pan. Vienas didžiausių privalumų yra tai, jog Jūsų turimas robotas siurblys be galo paprastai gali būti valdomas išmaniuoju telefonu specialios programėlės pagalba. Naudojantis programėle Jūs turite galimybę robotą siurblį įjungti nuotoliniu būdu, kai esate mieste, darbe ar grįžtate iš ilgos kelionės, o namuose galite iš karto užsiimti kitais svarbiais kasdieniais darbais ar, priešingai, pailsėti, pabūti su šeima ar pasimėgauti mėgstama ir malonia veikla švariuose namuose. Robotai dulkių siurbliai su šiukšlių surinkimo stotele – papildomas privalumas, kadangi šiukšlių talpos priežiūrą galėsite pamiršti visai savaitei ar ilgiau (priklauso nuo siurblio naudojimo dažnumo). Internetinėje parduotuvėje vienuypu.lt galite įsigyti šiuos naujos kartos robotus dulkių siurblius XIAOMI Lydsto R1 su stotele automatiniam šiukšlių surinkimui.

 Patraukli robotų siurblių kaina

Internetinėje parduotuvėje vienuypu.lt už konkurencingą kainą rasite kokybiškus ir vienus populiariausių XIAOMI robotų dulkių siurblius: Roborock S5 Max, S6 Pure ir Lydsto R1. Vykdomų įvairių akcijų metu robotą siurblį galima įsigyti itin palankiomis kainomis, o bet kuriuo metu naujiems vartotojams užsiprenumeravus vienuypu.lt naujienlaiškį gausite 10% nuolaidos kodą. Ieškantiems kitokių sprendimų, internetinėje parduotuvėje pateikiama galimybė dulkių siurblį ar kitas buities prekes įsigyti ir išsimokėtinai.

Į ką atsižvelgti renkantis robotą siurblį?

Renkantis dulkių siurblį robotą svarbiausia teisingai įsivertinti poreikį, apgalvoti, kokie Jūsų lūkesčiai, kokio dydžio patalpoms jis bus naudojamas ir pan. Robotai dulkių siurbliai paprastai skirstomi pagal techninius parametrus: galingumą, triukšmo lygį, dulkių konteinerių talpą, automatinio programavimo galimybes ar tiesiog spalvą ir pan.

Kokius privalumus turi robotai siurbliai?

Robotų dulkių siurblių didžiausias privalumas tas, jog jie reikalauja visiškai minimalios priežiūros. Jums tereiks pasirūpinti, kad roboto dulkių siurblio šiukšlių surinkimo talpa būtų laiku ištuštinta ir praskalauta tekančio vandens srove. Įsigiję robotą siurblį su grindų plovimo funkcija, galėsite atsipalaiduoti ir leisti, dažniausiai daugelio nemėgstamą darbą, grindų plovimą patikėti šiam išmaniam įrenginiui. Robotai siurbliai tiek su plovimo funkcija, tiek be jos palaikys idealią Jūsų kambarių grindų švarą, kuriuose bus gera būti visai šeimai. Palikite visas įmanomas užduotis technologijoms, o patys mėgaukitės poilsiu ir buvimu su artimaisiais.

Koks yra siurblių robotų veikimo principas?

Robotai siurbliai sukurti taip, kad pagelbėtų žmonėms palaikyti švarą namuose visiškai minimaliomis pastangomis. Paprastai robotai siurbliai yra belaidžiai, turi pakraunamą bateriją arba stotelę, kurioje pasikrauna. Pirmą kartą prijungtas įrenginys, nuotolinio lazerio ieškiklio pagalba, nuskenuoja kambario plotą ir susikuria tikslų žemėlapį su esančiomis kliūtimis, aukščio nelygumais, perimetru. Vienas patogiausių robotų dulkių siurblių valdymo variantų – išmanioji programėlė. Čia taipogi matysite nubraižytą ir išsaugotą skenuotą kambario žemėlapį. Programėlės pagalba bet kur ir bet kada galėsite paleisti robotą dulkių siurblį pradėti darbą Jūsų namuose.