Produktų nerasta.

Vejos robotai

Jauki, dekoratyvi ir tvarkinga namų, rekreacinių zonų ar verslo objektų aplinka – kiekvieno siekiamybė. Būtų galima išvardinti dešimtis veiksnių, dėl kurių sukuriama patraukli aplinka, tačiau neabejotinai veja yra vienas pagrindinių. Ja patogu apželdinti didelius plotus, kiekvienai teritorijai veja suteikia papildomo žavesio, gaivos ir natūralumo. Na, o kad būtų patogu, paprasta ir lengva prižiūrėti veją – būtini ir tam tikri prietaisai. Vejos robotai – vienas jų. Didelį pasirinkimą kokybiškų ir modernių vejos robotų rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

Žoliapjovės robotai

Netrūksta priežasčių, kodėl vejos robotas yra būtinas pirkinys kiekvienam turinčiam veją, sodą, kiemą, užmiesčio sodybą. Svarbiausia, kad tai yra tobulas pasirinkimas visiems, turintiems didelį vejos plotą – įrenginys dirba savarankiškai, tad Jūs galėsite iš savo dienotvarkės išbraukti žolės pjovimą, nes tuo bus pasirūpinta už Jus. Yra ir daugiau šio pasirinkimo privalumų. Priklausomai nuo vejos ploto dydžio, Jūs sutaupysite net kelias valandas ar dar daugiau brangaus savo laiko, kurį galėsite skirti kitiems aplinkos tvarkymo darbams ar tiesiog maloniam poilsiui. Na, ir, žinoma, jei patikėsite žolės pjovimą robotui, tausosite ir savo fizines jėgas. Vejapjovė – robotas – idealus pasirinkimas ne tik tiems, kurie turi didelį vejos plotą ar nori taupyti savo laiką, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms, kurie patiria judėjimo apribojimų. Beje, tikrai neteks jaudintis dėl darbo kokybės – vejos robotukas savo darbą atliks nepriekaištingai. Tad viskas, ką beliks tik padaryti, tai – tik pasidžiaugti nuostabiu vaizdu ir pasimėgauti gaiviu, ką tik nupjautos žolės kvapu. Paslankūs pjovimo diskai užtikrina tobulai nupjautą veją, besisukiojantys galiniai ratukai suteikia įrenginiui judrumo ir manevringumo, o skaitmeninis ekranas – patogų įrenginio valdymą. Taip pat galima nustatyti ir pageidaujamą pjovimo trukmę, tad įrenginys veiks tiek, kiek Jūs norėsite. Korpusai pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų ir yra stilingo dizaino, tad įrenginiai atrodo ypač patraukliai ir pasižymi puikiu atsparumu įvairiems aplinkos veiksniams. Įrenginiai veikia ypač tyliai, todėl tikrai nesudrums šeimininkų ar kaimynų ramybės. Taip pat galite įsigyti robotų, kuriuose yra įdiegtos itin novatoriškos spiralinio pjovimo funkcijos, kurios leidžia įrenginiui saugiai judėti net itin sunkiai pasiekiamose vietose. Taip pat kai kuriuose įrenginiuose yra įrengtos išmaniosios sistemos, nukreipiančios juos tinkama kryptimi siaurose vietose bei kampuose, o taip pat – neleidžiančiose įstrigti sunkiai pravažiuojamose vietose. Šios vejapjovės taip pat gali laikytis nustatyto vejos pjovimo tvarkaraščio. 

Įsigijus šias modernias ir inovatyvias vejapjoves sodininkystė, augalininkystė gali būti dar paprastesnė, lengvesnė ir malonesnė. Įsitikinti tuo bus galima ne tik tuomet, kai suprasite, jog Jums nebereikia gaišti kelias valandas pjaunant žolę, bet ir tuomet, kai pasinaudosite Smart home funkcija, balsu valdomu virtualiu asistentu Alexa ir specialia augalų biblioteka, kurioje rasite daug informacijos apie Jus dominančius augalus. 

Taip pat įmanoma nupjauti ne visą vejos plotą, jei to pageidaujate – tiesiog galite pažymėti tik tam tikras zonas, kurios turi būti nušienautos ir nurodyti intensyvumo lygį. Naudodamiesi programėle, galėsite stebėti žoliapjovės buvimo vietą realiu laiku. 

Vejapjovės sukurtos visiems sezonams, todėl nesvarbu, koks oras už lango – Jums priklausanti aplinka visada bus tvarkinga ir jauki. 

Vertinate praktiškumą ir ekonomiškumą? Pas mus taip pat galite įsigyti roboto vejapjovės Smart sistemos pradedančiojo rinkinį. Šiame rinkinyje rasite viską, ko reikia optimaliam sodo laistymui ir visiškai automatinei vejos priežiūrai. Sistema tiksliai, tyliai ir patikimai nupjaus veją bei lengvai pasieks siauras ar sunkiai pasiekiamas vietas. Dar viena priežastis, kodėl šis rinkinys yra puikus pasirinkimas ekonomiškumą vertinantiems žmonėms: sistema nupjautą žolę paliks vejoje, todėl ją galėsite naudoti kaip natūralią trąšą įvairiems augalams. 

Vejapjovės kaina

Vejapjovių kaina yra ypač įvairi – gali siekti šiek tiek daugiau nei 500 eurų ir kainuoti kone kelis tūkstančius eurų. Belieka tik pridurti, kad tokius kainų skirtumus nulemia įvairūs veiksniai: brangiau kainuojančios žoliapjovės – robotai yra pritaikyti dideliems plotams šienauti ir turi daugiau įvairių funkcijų, palengvinančių aplinkos tvarkymą. Tačiau nepaisant to, kiek kainuotų vejapjovė-robotas, jam įsigyti skirti pinigai turėtų būti vertinami ne tik kaip išlaidos, o kaip patikima ir šiuolaikiška investicija, norintiems gyventi gražioje ir tvarkingoje aplinkoje, neįdedant daug fizinių pastangų ir taupant savo laiką. Be to, gaminiams mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai yra taikoma akcija, todėl patikusį gaminį galėsite įsigyti pigiau. 

Vejapjovės: kaip išsirinkti?

Vejapjovių – robotų pasirinkimas yra didelis, todėl nepamirškite atsižvelgti ir į tam tikrus veiksnius – tuomet ir išsirinkti bus kur kas lengviau. Bene vienas svarbiausių yra šienaujamo ploto dydis: kuo jis didesnis, tuo galingesnio, dideliems plotams pritaikyto, įrenginio prireiks. Taip pat atsakingai įvertinkite papildomas funkcijas ir galimybes, pavyzdžiui, jei norite, kad įrenginį valdyti būtų ypač paprasta ir labai domitės augalais, tai rinkitės įrenginį, kurį įsigijus būtų galima pasinaudoti virtualiu asistentu Alexa ir augalų biblioteka. 

Ar šios vejapjovės veikia tyliai?

Įrenginiai sukurti pasitelkiant modernias technologijas, todėl galite būti tikri – jie veikia ypač tyliai, todėl tikrai nesutrikdys Jūsų ar kaimynų poilsio. 

Ar šioms vejapjovėms yra suteikiama garantija?

Taip, vejapjovėms-robotams yra suteikiama garantija. 

Kodėl verta vejapjovę įsigyti internetu?

Įsigyti šį įrenginį internetu verta dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, Jūsų laukia didelis pasirinkimas. Visų antra – tai ypač patogu: patikusį įrenginį įsigysite net neišeidami iš namų, jis bus pristatytas nurodytu adresu. Sutaupysite ir laiko – išvengsite kelionių į fizines parduotuves. Na, ir, žinoma, svarbu paminėti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vyksta akcijos.