Produktų nerasta.

Lapų pūstuvai

Gamta – labai svarbi ir reikalinga kiekvienam iš mūsų, o medžiai ir krūmai neatsiejama jos dalis. O štai ruduo daugeliui žmonių yra vienas gražiausių metų laikų. Ir, tikrai nesunku nuspėti, kodėl – dauguma mūsų šio magiško metų laiko laukiame dėl pačiomis įvairiausiomis spalvomis nusidažančių lapų. Tai – tobula gamtos dovana žmogui. Tačiau nesunku pastebėti, kad atėjus rudeniui, skubame ne tik grožėtis margaspalviais lapais, bet ir galvoti, kaip kuo greičiau ir patogiau juos surinkti, kad būtų galima mėgautis gražiu ir tvarkingu sodu ar kiemu. Belieka tik pridurti, kad nuo šiol Jūsų ruduo bus kitoks – daug lengvesnis ir be nuobodaus, daug laiko suryjančio lapų grėbimo, jei tik įsigysite lapų pūstuvą. Mūsų internetinėje parduotuvėje patys įvairiausi lapų pūstuvai jau laukia Jūsų. 

Lapų pūstuvas – puikus pagalbininkas sode ir kieme

Verta pabrėžti, kad lapų pūstuvas – vienas svarbiausių pagalbininkų Jūsų sode ir kieme – atėjus rudeniui, šis įrenginys taps tiesiog nepakeičiamas. Būtent juo naudodamiesi ypač greitai, lengvai ir patogiai nupūsite nukritusius lapus, žiedelius, smulkias šakeles bei šapus, šiukšles. Tai puikus pasirinkimas visiems, kurie turi didelio ploto kiemą ar sodą, taip pat – nori sutaupyti laiko. Taip pat lapų pūstuvas yra geras sprendimas ir vyresnio amžiaus žmonėms, kurie patiria judėjimo apribojimų ir lapų grėbimas įprastu grėbliu sukelia sunkumų. Lapų pūstuvai ypatingi ir tuo, kad jais naudotis yra labai lengva ir paprasta nei, pvz., grėbiant lapus įprastu grėbliu, taip pat neišeikvosite tiek daug fizinių jėgų. Prireiks vos kelių minučių, kad Jūsų sodas ar kiemas atrodytų ypač gražiai ir tvarkingai. Tiesa, verta priminti ir tai, kad lapų rinkimas yra būtinas ne tik todėl, kad būtų galima mėgautis gražiu ir tvarkingu vaizdu – nepamirškime, kad vejai yra būtinas deguonis. Todėl, lapus būtina surinkti ne tik dėl estetinių priežasčių, bet ir dėl to, kad būtų užtikrinta tinkama vejos priežiūra. 

Mūsų asortimente – taip pat ir lapų siurbliai. Lapų siurblys vos per kelias akimirkas susiurbs lapus, žiedus, smulkias šakeles ar šapelius į specialų maišą, iš kurio Jums teliks vėliau pašalinti sukauptą turinį, kurį, beje, jei jis bus sudarytas iš augalinių atliekų, galėsite panaudoti kompostavimui. Tai – dar vienas puikus pasirinkimas, norintiems džiaugtis gražiu ir tvarkingu kiemu ar sodu, neįdedant daug pastangų ir nesugaištant daug laiko. 

Ergonomiškos rankenos užtikrins, kad įrenginiais bus paprasta naudotis, nejausite nuovargio rankų, pečių ar kaklo srityse. Prietaisai sveria nedaug, yra kompaktiško dizaino ir optimalus dydžio, todėl juos patogu nešiotis su savimi, transportuoti, sandėliuoti. Įrenginiai veikia tyliai, tad nebus sutrikdytas aplinkinių poilsis. Lapų pūstuvai ir siurbliai yra pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, tad tinkamai eksploatuojami, tarnaus patikimai ir ilgai.

Didelis lapų pūstuvų pasirinkimas

Lapų pūstuvų asortimentas tikrai nemažas, bet ypač populiarūs yra akumuliatoriniai lapų pūstuvai. Tai – labai patogu, nes įkrovus, galima neštis kartu su savimi, vežtis į sodybą, taip pat patogiai ir lengvai pasieksite net pačius tolimiausius kiemo ar sodo kampelius. Benzininis lapų pūstuvas – dar vienas tinkamas sprendimas, jį taip pat lengva neštis kartu su savimi, transportuoti.

Pas mus taip pat galite įsigyti ir lapų-žolės rinktuvą. Tai ypač geras pasirinkimas ne tik tiems, kurie nori greitai ir patogiai surinkti lapus, bet ir tiems, kurie turi vejapjovę, nesurenkančią žolės. Naudodamiesi šiuo rinktuvu, greitai, paprastai ir lengvai surinksite vejapjovės paliktą žolę ir užtikrinsite tobulai tvarkingą ir švarią aplinką. 

Lapų pūstuvų pasirinkimas yra didelis, todėl renkantis reikėtų įvertinti tam tikrus veiksnius – bus kur kas lengviau suprasti, kuris gaminys geriausiai pateisintų Jūsų poreikius ir lūkesčius. Jei Jums svarbu, kad lapai ar smulkios atliekos būtų supūsti į vieną krūvą, tiks lapų pūstuvas. Tačiau, jei norite, kad atliekos būtų susiurbtos, reikalingas lapų siurblys. Įvertinkite ir įrenginio galingumą (kuo didesnis plotas, tuo galingesnio įrenginio prireiks). Taip pat atsižvelkite ir į įrenginio tipą (beje, verta atminti, kad akumuliatorinis įrenginys veiks tyliau nei benzininis). 

Gera lapų pūstuvo kaina

Jei domina gera lapų pūstuvo ar surinkėjo kaina, būtinai pasidomėkite mūsų internetinės parduotuvės asortimentu. Mūsų internetinėje parduotuvėje gan dažnai vykdomos akcijos, todėl įvairios prekės – lapų pūstuvai, lapų surinkėjai ir t. t., parduodami mažesne kaina nei įprasta. 

Lapų pūstuvai – verta pirkti internetu 

Netrūksta priežasčių, kodėl lapų pūstuvai, siurbliai ir rinktuvai turėtų būti perkami internetu. Visų pirma, Jūsų laukia didelis gaminių pasirinkimas, o išsamios jų techninės charakteristikos ir aprašymai padės lengviau išsirinkti. Be to, įsigysite Jums patogiausiu metu, o pasirinkta prekė bus pristatyta nurodytu adresu. Na, ir, žinoma, svarbu akcentuoti, kad pirkdami internetu, sutaupysite ir daug laiko, tad jo daugiau liks kiemo ir sodo priežiūrai. 

Kokiems darbams atlikti yra skirti lapų pūstuvai ar siurbliai?

Šie įrenginiai yra skirti sodų, kiemų, kitų teritorijų tvarkymui, kai lapus ar kitas smulkias atliekas norite supūsti į vieną krūvą` (tokiu atveju, jums prireiks lapų pūstuvo) arba susiurbti (tuomet jums prireiks lapų siurblio). Šie įrenginiai padės susikurti ne tik švarią bei tvarkingą aplinką, bet ir padės tinkamai prižiūrėti veją (užtikrins, kad jei nepritrūktų deguonies). 

Kokio galingumo įrenginį reikėtų rinktis?

Viskas labai paprasta – svarbiausias dalykas, kurį turite prisiminti, tas, kad kuo galingesnis yra įrenginys, tuo efektyvesnis jis bus. Jei plotas ypač didelis, tai rinkitės itin galingą įrenginį. Mažiems kiemeliams ir sodams pakaks mažiau galingo prietaiso. 

Akumuliatoriniai lapų pūstuvai | Lapų pūstuvai siurbliai