Vaikiška antklodėlė 4LIVING RAINBOW, 70×90 cm
27,90
Švelni ir minkšta vaikiška antklodėlė.
Į krepšelį
Pledas PAW TASSUT, 75×100 cm
7,90
Minkštas pledas su žaismingu letenėlių raštu.
Į krepšelį
Sulankstomas pledas iškyloms FIONA, 130×165 cm
13,90
Stilingas sulankstomas pledas FIONA.
Į krepšelį
Pledas FRANS ROSE, 130×170 cm
25,90
Švelnus ir minkštas pledas.
Į krepšelį
Pledas FRANS SAND, 130×170 cm
25,90
Švelnus ir minkštas pledas.
Į krepšelį
Pledas 4LIVING HONEY BEIGE, 130×170 cm
17,90
Švelnus ir minkštas pledas.
Į krepšelį
Pledas 4LIVING HONEY ROSE, 130×170 cm
17,90
Švelnus ir minkštas pledas.
Į krepšelį
Pagalvėlė CLOUD WHITE, 45×30 cm
12,90
Nuotaikinga ir minkšta debesėlio formos pagalvėlė.
Į krepšelį
Dekoracinė pagalvėlė 4LIVING SHEEP, 50 cm
13,90
Pagalvėlė saldžiam miegui.
Į krepšelį
Pledas SOFT GREY, 130×170 cm
18,90
Švelnus ir minkštas pledas.
Į krepšelį
Pledas SOFT PINK, 130×170 cm
18,90
Švelnus ir minkštas pledas.
Į krepšelį
Pledas FANNIK RIIHI MOSS, 130×170 cm
29,90
Švelnus ir minkštas pledas.
Į krepšelį
Pagalvėlė 4LIVING NALLE WHITE, 65 cm
34,90
Pagalvėlė saldžiam miegui.
Į krepšelį
Kūno pagalvė 4LIVING SOFT, 125×70 cm
49,90
Tobulam Jūsų miegui.
Į krepšelį

Pledai ir pagalvėlės

Jaukumo ir šilumos namuose niekada nebūna per daug. Tačiau, ar namuose iš tiesų taip bus, priklausys nuo mūsų pačių. Gera žinia bent jau ta, kad yra labai daug priemonių, kurias galime pasirinkti, jei norime suteikti dar daugiau jaukumo ir šilumos savo namams. Pvz., pledai ir pagalvėlės yra vienas tokių pasirinkimų. Minkštų, šiltų, mielų pledų ir stilingų pagalvėlių rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. 

Pledai ir pagalvėlės – įvairių dydžių, tekstūrų, spalvų ir stilių

Mūsų internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia ypač didelis pasirinkimas, t. y. įvairių spalvų, dydžių, tekstūrų, stilių pledų ir pagalvėlių. Išsirinkti iš daugybės gaminių bus kur kas paprasčiau, jei įvertinsite savo poreikius ir lūkesčius. Visų pirma, įvertinkite, kokio dydžio pledai ar pagalvėlės yra reikalingi – rinkitės tokio dydžio, kad jaustumėtės komfortiškai. Taip pat atsižvelkite ir į tai, kur bus naudojamas pledas: jei pledą ruošiatės naudoti kambaryje, tai rinkitės patalpoms skirtą pledą, o jei planuojate vykti į iškylą, puikiai tiks iškyloms skirtas pledas. Atkreipkite dėmesį ir į spalvas: švelnių ir pastelinių spalvų pledas veiks raminančiai ir atpalaiduojančiai, o ryškios spalvos suteiks energijos ir žvalumo, pakels nuotaiką. Pledai ir pagalvėlės yra gaminami iš itin aukštos kokybės, kruopščiai atrinktų žaliavų, todėl juos liesti yra ypač malonu, jie nealergizuoja, o tinkamai prižiūrimi ilgai išlaiko puikią pirminę savo būklę. Taip pat nepamiršome ir pačių mažiausių – pas mus rasite vaikams skirtų, ypač žaismingų ir nuotaikingų pagalvėlių. Avelės, meškiuko ar debesėlio formos pagalvėlė ne tik užtikrins jaukų, malonų ir patogų poilsį, bet ir papuoš kambarį, pakels nuotaiką. 

Pledai ir pagalvėlės – puiki dovana ne tik sau, bet ir kitam

Svarbu akcentuoti, kad stilingi ir kokybiški pledai ir pagalvėlės yra ne tik puiki dovana sau, bet ir kitiems. Visi norime, kad mums svarbūs žmonės turėtų galimybę kokybiškai ir stilingai ilsėtis. Na, o, šie aukštos kokybės, stori, minkšti pledai ir pagalvėlės puikiai pateisins šiuos lūkesčius. Be to, pledai ypač dekoratyviai supakuoti, todėl juos iš karto galima įteikti kaip dovaną. 

Kodėl pledai ir pagalvėlės turėtų būti perkami internetu?

Stori, minkšti ir šilti pledai, taip pat stilingos ir nuotaikingos pagalvėlės turėtų būti įsigyjamos internetu dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, Jūsų laukia didelis pasirinkimas. Visų antra, galėsite apsipirkti sau patogiausiu metu, todėl stilingą dovaną sau ar kitam nupirksite net neišeidami iš namų. Visų trečia, mūsų internetinėje parduotuvėje gan dažnai vykdomos akcijos, todėl stilingas ir minkštas bei šiltas pledas ar smagios pagalvėlės bus įsigyjamos pigiau.

Pledai ir pagalvėlės – kaip prižiūrėti, kad ilgai išlaikytų puikią pirminę savo išvaizdą?

Gražūs, stilingi pledai ir pagalvėlės savo puikią pirminę išvaizdą išlaikys ilgai, jei juos tinkamai prižiūrėsite. Tai padarysite sekdami informacines gaires, esančias ant gaminio. 

Ar pledai ir pagalvėlės gali būti skalbiami skalbimo mašinoje?

Dauguma gaminių gali būti skalbiami skalbimo mašinoje, 40 laipsnių temperatūros vandenyje. Įsigiję gaminį pirmiausia patikrinkite, ar gaminys gali būti skalbiamas skalbimo mašinoje ir, jei taip, tai kokia turi būti vandens temperatūra.