Šampūnas DAVID MALLETT LA COULEUR No.3 dažytiems plaukams, 50 ml
9,90
Plaukų tipas: dažyti plaukai.
Į krepšelį
Kaukė DAVID MALLETT LA COULEUR No.3 dažytiems plaukams, 50 ml
15,90
Plaukų tipas: dažyti plaukai.
Į krepšelį
Kaukė DAVID MALLETT LE VOLUME No.2 plaukų apimčiai ir elastingumui, 50 ml
15,90
Plaukų tipas: ploni ir lygūs.
Į krepšelį
Kaukė DAVID MALLETT L’HYDRATATION No.1 sausiems ir pažeistiems plaukams, 50 ml
15,90
Plaukų tipas: labai išsausėję arba pažeisti plaukai.
Į krepšelį
Šampūnas DAVID MALLETT LE VOLUME No.2 plaukų apimčiai ir elastingumui, 50 ml
9,90
Plaukų tipas: ploni ir lygūs.
Į krepšelį
Vitaminų gelis plaukams, saugantis nuo karščio DAVID MALLETT, 90 ml
29,90
Visiems plaukų tipams.
Į krepšelį
Šampūnas DAVID MALLETT LA COULEUR No.3 dažytiems plaukams, 250 ml
36,90
Plaukų tipas: dažyti plaukai.
Į krepšelį
Apimties ir struktūros suteikianti pudra plaukams DAVID MALLETT VOLUME, 7,5 g
36,90
Visiems plaukų tipams.
Į krepšelį
Šampūnas DAVID MALLETT LE VOLUME No.2 plaukų apimčiai ir elastingumui, 250 ml
36,90
Plaukų tipas: ploni ir lygūs.
Į krepšelį
Maitinantis ir žvilgesio suteikiantis serumas plaukams DAVID MALLETT, 50 ml
62,90
Plaukų tipas: nuo normalių iki labai sausų plaukų.
Į krepšelį
Kondicionierius DAVID MALLETT L’HYDRATATION No.1 sausiems ir pažeistiems plaukams, 50 ml
12,90
Plaukų tipas: nuo normalių iki labai sausų plaukų.
Į krepšelį
Šampūnas DAVID MALLETT L’HYDRATATION No.1 sausiems ir pažeistiems plaukams, 50 ml
9,90
Plaukų tipas: labai išsausėję arba pažeisti plaukai.
Į krepšelį
Purškiklis DAVID MALLETT LE VOLUME No.2 plaukų apimčiai ir elastingumui, 150 ml
36,90
Plaukų tipas: ploniems plaukams.
Į krepšelį
Kondicionierius DAVID MALLETT L’HYDRATATION No.1 sausiems ir pažeistiems plaukams, 250 ml
39,90
Plaukų tipas: nuo normalių iki labai sausų plaukų.
Į krepšelį
Šampūnas DAVID MALLETT L’HYDRATATION No.1 sausiems ir pažeistiems plaukams, 250 ml
36,90
Plaukų tipas: labai išsausėjusiems, pažeistiems plaukams.
Į krepšelį

Plaukų priežiūros priemonės

Nesvarbu, plaukai ilgi ar trumpi, tiesūs ar garbanoti, šviesūs ar tamsūs – gražūs plaukai yra sveiki ir žvilgantys plaukai. Jais rūpintis reikia taip pat, kaip rūpinamės savo oda ir sveikata, todėl būtina plaukus prižiūrėti, naudoti tinkamas priemones, saugoti nuo žalingo aplinkos poveikio, o kartais netgi palepinti. Šiandien tą daryti visiškai nesudėtinga, kadangi plaukus ne tik švarius, bet sveikus ir žvilgančius, greitai bei lengvai Jums padės išlaikyti įvairūs šampūnai, kondicionieriai, kaukės, serumai, vitaminų geliai, purškikliai ir t.t. Plaukų priežiūros priemones galima rinktis iš daugybės skirtingų prekių ženklų ir gamintojų, siūlančių profesionalias, kasdienes, natūralios sudėties ar naujomis technologijomis gaminamas priemones.

Plaukų priežiūra

Svarbu žinoti, jog norint turėti gražius ir sveikus plaukus, pirmiausia, būtina laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos principų. Kitas žingsnis, siekiant pabrėžti plaukų grožį – tinkamų priemonių naudojimas. Prieš renkantis plaukų priežiūros priemones, reikėtų išsiaiškinti, kokio tipo yra Jūsų galvos oda ir plaukai. Tą nesunkiai galima padaryti su specialistų pagalba. Šiais laikais šampūnų, kondicionierių ir kitų plaukų priežiūros priemonių pasiūla yra itin didelė, todėl mėgstamus produktus nesunkiai atras tiek ieškantys paprastumo, natūralumo, ekologiškų gaminių, tiek prabangos bei išskirtinumo. Vienos plaukų priežiūros priemonės skirtos plauko drėkinimui, maitinimui, apimties didinimui, kitos – plauko stiprinimui ar nualintiems plaukams, dar kitos – plaukų spalvos ir sodrumo išlaikymui ir pan. Mūsų internetinėje parduotuvėje vienuypu.lt rasite Prancūzijoje sukurtų DAVID MALLET plaukų priežiūros produktų liniją. Šie produktai išsiskiria aukščiausia kokybe, techninėmis naujovėmis ir kitais pranašumais prabangos prekių rinkoje. Tai aukšto lygio profesionalios priemonės sukurtos kasdieniam naudojimui. Gamintojas didžiausią dėmesį̨ skiria trims esminėms plaukų sritims: drėkinimui, apimčiai ir spalvai. DAVID MALLET plaukų priežiūros priemonės yra vertinamos dėl paprasto naudojimo ir išskirtinių savybių̨, leidžiančių pasiekti geriausius galimus rezultatus. Taip pat svarbu paminėti, jog kuriant šiuos produktus, jokie tyrimai nebuvo atliekami su gyvūnais.

Prekės plaukams internetu

Greičiausias ir lengviausias būdas apsipirkti  – internetu. Gausus DAVID MALLET plaukų priežiūros priemonių pasirinkimas ir operatyvus pristatymas leis Jums džiaugtis glotniais ir žvilgančiais plaukais kiekvieną dieną. Vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje rasite profesionalią plaukų kosmetiką už konkurencingą kainą. Skirkite savo plaukams šiek tiek laiko, palepinkite juos maitinamosiomis kaukėmis ar serumais, apgaubkite rūpesčiu ir meile, suteikite reikiamą pagalbą. Įvairių akcijų metu plaukų priežiūros priemones galima įsigyti pigiau, o bet kuriuo metu naujiems vartotojams užsiprenumeravus vienuypu.lt naujienlaiškį, atsiunčiamas 10% nuolaidos kodas.

Kokių plaukų priežiūros priemonių galima rasti vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje?

Internetinėje parduotuvėje vienuypu.lt rasite profesionalios DAVID MALLET plaukų priežiūros priemonių. Tai Prancūzijoje gimęs prekės ženklas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas trims pagrindiniams plaukų sritims: drėkinimui, apimčiai ir spalvai. Parduotuvėje galima įsigyti plaukų šampūnų, kondicionierių, kaukių, serumų, purškiklių. Taip pat apimties ir struktūros suteikiančią pudrą ar vitaminų gelį, apsauganti nuo karščio.

Kiek laiko trunka plaukų priemonių pristatymas?

Plaukų priežiūros priemonių pristatymas užtrunka 1-2 darbo dienas po gauto apmokėjimo. Visos internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės Lietuvoje pristatomos per kurjerius. Apie siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį pirkėjas informuojamas SMS žinute. Internetu užsakytas prekes taip pat galima nemokamai atsiimti mūsų sandėlyje, adresu Plento g. 92, Širvintos, I-V nuo 8.00 iki 17.00 valandos. Pirkti internetu visada yra patogiau ir greičiau.