Medinis staliukas su 2 kėdutėmis MONTESSORI, alyvuota+balti šonai
196,90
Vaiko dydžio staliukas su kėdutėmis.
Į krepšelį
Medinis laiptelis MONTESSORI, tamsiai pilka
56,90
Montessori laiptelis – tai pagalba vonioje/tualete ar kitur, kur nereikia labai aukštai palypėti!
Į krepšelį
Medinis laiptelis MONTESSORI, šviesiai pilka
56,90
Montessori laiptelis – tai pagalba vonioje/tualete ar kitur, kur nereikia labai aukštai palypėti!
Į krepšelį
Medinis mokymosi bokštelis MONTESSORI EXCLUSIVE, alyvuota+šviesiai pilki šonai
169,90
Rankų darbo, pagaminta Lietuvoje.
Į krepšelį
Medinis laiptelis MONTESSORI, alyvuota+šviesiai pilki šonai
56,90
Montessori laiptelis – tai pagalba vonioje/tualete ar kitur, kur nereikia labai aukštai palypėti.
Į krepšelį
Medinis laiptelis MONTESSORI, alyvuota+balti šonai
56,90
Montessori laiptelis – tai pagalba vonioje/tualete ar kitur, kur nereikia labai aukštai palypėti.
Į krepšelį
Medinis laiptelis MONTESSORI, šviesiai alyvuota
56,90
Montessori laiptelis – tai pagalba vonioje/tualete ar kitur, kur nereikia labai aukštai palypėti.
Į krepšelį
Medinis mokymosi bokštelis MONTESSORI EXCLUSIVE, alyvuota+balti šonai
169,90
Montessori bokštelis – tai nuostabi priemonė pasikviesti savo mažąjį į pagalbą virtuvėje!
Į krepšelį
Medinis mokymosi bokštelis MONTESSORI SAFETY+, balta
169,90
Montessori bokštelis – tai nuostabi priemonė pasikviesti savo mažąjį į pagalbą virtuvėje!
Į krepšelį

Montessori baldai

MONTESSORI baldai – tai vaiko dydžio baldai, skirti padėti jiems tapti savarankiškesniems. Namai yra viena iš svarbiausių vietų, kur vaikas gali nevaržomai mokytis ir tobulėti, todėl jų amžiui bei ūgiui skirti baldai labai palengvina visų svarbiausių gebėjimų vystymąsi. Internetinėje parduotuvėje Vienuypu.lt rasite itin aukštos kokybės, Lietuvoje gaminamų MONTESSORI baldų –  nuo mokymosi bokštelio iki staliuko su kėdutėmis ar lentynų.

Montessori bokštelis

Montessori mokymosi bokštelis – tai nuostabi ir saugi priemonė pasikviesti savo mažąjį į pagalbą virtuvėje. Bokštelis yra tokio aukščio, kad mažyliui būtų patogu užsiimti veikla prie virtuvinių stalviršių ar plautuvės. Montessori bokštelio didžiausi privalumai – tai patogumas, kai gaminant valgį šeimai, nebereikia laikyti vaikučio ant rankų ar ieškoti jam įdomios veiklos ant grindų. Vaikas bus užsiėmęs Jūsų stebėjimu ir galės pats prisidėti prie maisto ruošimo. Kitas privalumas – saugumas. Šio modelio bokšteliai sukurti taip, kad Jūsų mažylis būtų saugus net ir Jums nusisukus ar tam tikru metu neturint laisvų rankų. Bet esminis dalykas, kalbant apie Montessori mokymosi bokštelį, yra gyvenimo įgūdžių, savarankiškumo, pasitikėjimo savimi vystymas ir ugdymas. Vaikas vienas atlieka tam tikrus darbus ar užduotis, pats kontroliuoja padėtį, kada jam reikia įlipti ar išlipti iš bokštelio, gali pasiekti tam tikrus namų ar virtuvės reikmenis, turi galimybę pats išplauti indus, įsipilti vandens ir pan.  Montessori bokštelis puiki priemonė vaikutį pakviesti mokytis jau nuo vienerių metų amžiaus.

Montessori laiptelis

Montessori laiptelis gali būti puiki pagalba vonioje/tualete ar kitur namuose, kai reikia kiek aukščiau palypėti. Dviejų pakopų pakyla labai tiks atliekant neilgai trunkančius veiksmus, kai reikia kažką pasiekti ar užkelti į aukščiau esančias lentynas, spinteles ar spintą. Laiptelis puikiai tinka ir virtuvėje prie bendrų buities darbų prisidėti norinčiam ar gaminti mėgstančiam vaikui, tačiau laiptelis tinkamas jau kiek vyresniam, aukštesnio ūgio vaikui. Taip pat rekomenduojama ir suaugusiojo priežiūra. Nors laiptelis buvo kuriamas vaikams, tačiau jis yra toks tvirtas, kad puikiai tinka ir suaugusiems – išlaiko 80 kg svorį. Natūralios pušies medienos Montessori laiptelis – tai saugi, lengva, itin stabili ir mobili priemonė, kuri taps nepamainoma Jūsų šeimos kasdienybėje. Minimalistinis dizainas ir natūralios spalvos tiks kiekvienuose namuose.

Montessori medinė knygų lentyna 

Montessori medinė knygų lentyna – tai rankų darbo, natūralaus medžio knygų lentyna. Ji buvo kuriama taip, kad vaikas matytų visų knygų viršelius ir galėtų pats jas išsirinkti, lengvai pasiimti ir grąžinti į vietą patikusią knygą.  Kad vaikas susidomėtų knygomis, jos turi būti jam lengvai prieinamos ir pasiekiamos. Pats vaikas turi turėti galimybę išsirinkti knygelę savarankiškai – tai didina jo pasitikėjimą savimi. Mažylis knygas labiausiai mėgsta rinktis pagal jų viršelius. Spalvingi, įvairių temų knygų paveikslėliai vilios knygas vartyti, o vėliau ir skaityti. Visos knygelės lentynoje yra vaikučio akių lygyje. Pati lentyna yra šiek tiek platesnė nei standartinės, tad net ir patys mažiausieji lengvai išsiims norimą knygelę. Montessori knygų lentynos gaminamos iš natūralios medienos, todėl turi žymiai mažiau cheminių medžiagų nei įprastos lentynos, kurioms pagaminti naudojamos medžio drožlės, medžio pluoštas ir pan. Montessori lentynos yra malonios liesti ir su didele atsakomybę gaminamos Lietuvoje.

Montessori staliukas su kėdutėmis

Montessori staliukas su kėdutėmis, kaip ir kiti Montessori baldai, padeda mažyliui tapti savarankiškesniu, augti savimi pasitikinčiu žmogumi. Naudojantis šiuo staliuku su kėdutėmis, vaikas gali pats atsisėsti prie stalo ar atsistoti kai tik to nori, nelaukiant, kol prieis suaugęs ir jį įkels arba iškels. Labai svarbus ir kitų įgūdžių formavimas – turint namuose tokią priemonę, vaikas palaipsniui mokysis valgymo prie stalo etiketo, formuosis taisyklingo sėdėjimo įpročiai, turės savo erdvę užsiimant kūrybine veikla: piešimu, lipdymu, konstravimu, rašymu ar skaitymu ir t.t. Vaikui užaugus, staliukas gali būti puikiai naudojamas kaip kavos/žurnalinis staliukas.

Montessori baldai internetu

Sutaupykite laiko ir Montessori baldus įsigykite internetu. Gausus pasirinkimas ir operatyvus pristatymas leis Jums ir Jūsų mažiesiems greitai mėgautis išskirtinio dizaino, aukštos kokybės baldų privalumais. Vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje už konkurencingą kainą greitai išsirinksite vaiko lavinimosi baldų. Įvairių akcijų metu Montessori baldus galima įsigyti pigiau, o bet kuriuo metu naujiems vartotojams užsiprenumeravus vienuypu.lt naujienlaiškį gausite 10% nuolaidos kodą. Pristatymas užtrunka 1-2 darbo dienas po gauto apmokėjimo. Visos internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės Lietuvoje pristatomos per kurjerius. Internetu užsakytas prekes taip pat galite nemokamai atsiimti mūsų sandėlyje, adresu Plento g. 92, Širvintos, I-V nuo 8.00 iki 17.00 valandos.