Produktų nerasta.

Langų valymo robotai

Šiais laikais technologijoms vis labiau skverbiantis į kiekvieno paprasto žmogaus namus, buitį, namų tvarkymasis tampa vis greitesnis ir paprastesnis. Pavyzdžiui, atsiradus robotams dulkių siurbliams, grindų valymas bei plovimas atliekamas be žmogaus įsikišimo, nes pakanka paspausti prietaiso paleidimo mygtuką ar iš anksto nustatyti jo savarankišką įsijungimą. Vienas iš daugiausiai laiko atimančių namų ruošos darbų yra langų valymas, todėl robotas langams valyti yra vienas geriausių šių dienų išradimų. Langų valymo robotas ne tik atliks už Jus visą darbą, bet ir sutaupys begalę laiko, kurį galėsite skirti širdžiai mielai veiklai ar skubiems kitiems darbams atlikti. Tai puikiausias sprendimas visiems, kurie turi aukščio baimę ar tiesiog tiems, kuriems šis darbas neteikia jokio džiaugsmo. Langų valymo robotai lengvai išvalys didelius panoraminius langus, kurių visą plotą dažnai būna sunku ar net neįmanoma pasiekti be papildomų priemonių. Langų valymo robotas Hobot 388 yra kokybiškas ir profesionalus įrenginys, su kuriuo Jūsų namų langų stiklai bus išvalyti greitai ir be jokio vargo. „HOBOT Technology“ prekės ženklas priklauso pasauliniam lyderiui, kuris siekia, kad technologijos ir inovacijos kuo daugiau ir plačiau būtų pritaikytos kasdienėje buityje.

Langų robotas internetu patrauklia kaina

Robotą langams valyti galite įsigyti internetinėje parduotuvėje vienuypu.lt. Čia visada siūloma konkurencinga kaina. Įvairių vykdomų akcijų metu langų stiklų valymo robotą Hobot 388 galima įsigyti už itin patrauklią kainą. Nauji internetinės parduotuvės vartotojai, užsiprenumeravę naujienlaiškį gauna 10% nuolaidos kodą, kurį gali panaudoti jau pirmojo užsakymo metu. Norintiems robotą langams valyti įsigyti dalimis, prekę galima pirkti ir išsimokėtinai.

Robotai langams valyti

Profesionalūs langų valymo robotai efektyviai padeda išvalyti tiek mažų, tiek didelių stiklų paviršius greitai ir paprastai. Langų valymo robotas Hobot 388 turi 2 išskirtinius valymo diskus su mikropluošto antgaliais. Plovėjas lengvai ir sklandžiai juda ant langų, veidrodžių ar plytelių paviršių. Prieš pradedant plovimo funkciją, robotas įvertina aplinką savo turimais jutikliais, kad užtikrintų saugų darbą ir maksimalų našumą. Itin galinga traukos jėga patikimai laiko langų valymo robotą prie stiklo ar kito paviršiaus. Hobot gamintojo langų valymo robotai turi specialią jungtį su maitinimo laidu, kuri apsaugo robotą, jei kontaktas su paviršiumi būtų prarastas ir robotas kristų nuo lango.

Hobot robotai langų valymui

Langų valymui skirtas Hobot 388 robotas turi maitinimo laidą, kuris sukurtas taip, kad suteiktų maksimalią apsaugą, jei prietaisas prarastų sukibimą su lango paviršiumi ar būtų neteisingai pritvirtintas prieš įjungiant. Tai puiki apsauga kritimo atveju. Robotą valdyti galima tiek patogiu valdymo pulteliu, tiek vieno mygtuko paspaudimu ant roboto korpuso arba išmaniojo telefono programėlės pagalba. Šie variantai leidžia kiekvienam pasirinkti patogiausią ir priimtiniausią roboto valdymo būdą.

Kiek trunka langų valymo robotų pristatymas?

Langų valymo roboto pristatymas užtrunka 1-2 darbo dienas po gauto apmokėjimo. Visos internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės Lietuvoje pristatomos per kurjerius. Apie siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį pirkėjas informuojamas SMS žinute. Internetu užsakytas prekes taip pat galite nemokamai atsiimti mūsų sandėlyje, adresu Plento g. 92, Širvintos, I-V nuo 8.00 iki 17.00 valandos.

Kaip išsirinkti langų valymo robotą?

Rinktis langų valymui skirtą robotą rekomenduojama pagal technines prietaiso charakteristikas: galingumą, greitį, valymo režimus, ar yra valymo skysčio talpa bei kitas pirkėjui aktualias savybes.