Žarnos jungtis su sklende 13 mm
10,99
GARDENA“ žarnos jungtis užtikrina greitą ir patogų žarnos išėjimo prijungimą.
Į krepšelį
Laistomasis purkštuvas Classic Fox, su smeige
11,99
Mažesniems plotams laistyti skirtas laistomasis purkštuvas.
Į krepšelį
Žarnos jungtis 13 mm (1/2″)- 15 mm (5/8″)
5,99
„GARDENA“ žarnos jungtis užtikrina greitą ir patogų žarnos išėjimo prijungimą.
Į krepšelį
Jungtis čiaupui, naudojimui viduje, universali
15,49
Patogus būdas gauti vandens tiekimą balkone ar terasoje.
Į krepšelį

Laistymo sistemos

Laistymas gali būti lengvas ir greitas, pasirinkus tinkamą įrangą. Norint turėti gražią veją ar gausų derlių yra būtina laistymo sistema, kuri sudrėkintų ir paskirstytų vandenį tolygiai. Pas mus galite rasti nuo paprastų jungčių iki išmaniųjų sistemų. Turime apskritiminių, svyruojančių ar „pistolinių“ purkštuvų, kurie užtikrins maksimalų drėkinimą ir kitų reikalingų priemonių.

Daugelis žmonių sako, kad vienas geriausių dalykų, kuris gali mus supti, yra augalai. Įvairūs dekoratyviniai augalai ir gėlės puošia mūsų namų aplinką ir džiugina akis, teikia estetinį pasigėrėjimą ir padeda atsipalaiduoti, o augalus, kurie duoda derliaus, vertiname dėl puikių skonių, aromatų ir galimybės papildyti savo valgiaraštį taip svarbiais vitaminais ir mineralais. Tačiau, savaime aišku, kad visi šie augalai reikalauja ir ypatingos mūsų priežiūros. Ji susideda iš įvairių etapų, o vienas pagrindinių yra laistymas. Ypač svarbu užtikrinti tinkamą laistymą, nes vanduo augalams – gyvybiškai svarbus: be jo nesulauksite nei puikios augalų išvaizdos, nei gausaus derliaus. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad turint itin daug ir įvairių augalų ar didelį vejos plotą, laistymas tampa ne tokiu jau ir menku iššūkiu: būtina ne tik kasdien skirti laiko šiai veiklai, bet ir taip pat reikalingos fizinės jėgos, patiriamos išlaidos. Tad, ar laistymas gali būti toks, kad taupytumėte savo laiką, fizines jėgas ir pinigus? Taip, jei tik bus pasirinktos laistymo sistemos. Didelį jų pasirinkimą rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. 

Laistymo sistemos – ekonomiškas ir sumanus požiūris į augalininkystę

Svarbu pabrėžti, kad pradėję naudoti laistymo sistemą, suprasite, koks lengvas ir malonus užsiėmimas gali būti augalininkystė. Gyvybiškai svarbus procesas – laistymas, nuo šiol bus kur kas paprastesnis, greitesnis, spartesnis, nereikalaus Jūsų fizinių jėgų, taip pat – leis taupyti vandenį. Taigi laistymo sistemos atneš visiškai naują požiūrį į augalininkystę. Visai, nesvarbu, kurios erdvės – vejos, sodo, kiemo, daržo, šiltnamio (ar visų išvardintų) drėkinimą norite užtikrinti – pasitelkus laistymo sistemą, tai užtikrinti bus labai paprasta. 

Automatinės laistymo sistemos ne tik atliks šį darbą už Jus (o tai leis sutaupyti labai daug brangaus laiko, kurį galėsite skirti kitų darbų atlikimui), bet ir taip pat užtikrins, kad Jums svarbi erdvė bus laistoma, nepriklausomai nuo to, ar Jūs esate namuose. Vadinasi, Jūs galite būti darbe, leisti smagiai laiką gamtoje, o išmani laistymo sistema už Jus pasirūpins, kad augalai būtų palaistyti tuomet, kai reikia ir tiek, kiek reikia. Taip pat tokios išmanios laistymo sistemos yra puikus pasirinkimas užmiesčio sodybose – tiesiog valdykite įrenginį taip, kaip Jums patogu, nepriklausomai nuo savo buvimo vietos.

Žinoma, svarbu akcentuoti ir tai, kad laistymo įrangos valdymas nereikalauja ir jokių fizinių pastangų. Taigi, būtent dėl šios priežasties, laistymo įranga yra puikus pasirinkimas vyresnio amžiaus žmonėms, kurie turi sodą, daržą ar šiltnamį, tačiau nebegali skirti jėgų laistymo darbams atlikti. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad šios sistemos užtikrina ir ekonomiškesnį vandens panaudojimą. Laistant augalus rankiniu būdu, vanduo dažniausiai panaudojamas ne visai tikslingai, be to, jo sunaudojama daugiau nei reikia. Laistymo sistemos leidžia garantuoti tikslų vandens panaudojimą tose zonose, kuriose jo labiausiai reikia ir taip sumažina su juo susijusias išlaidas. 

Laistymo sistemos užtikrina, kad vienas svarbiausių sodo ir kiemo darbų – laistymas – bus atliktas ypač lengvai, greitai, sklandžiai, taupant laiką ir pinigus. 

Didelis laistymo sistemų pasirinkimas

Didelis laistymo sistemos asortimentas leis rasti tokią, kuri geriausiai pateisins Jūsų poreikius. Rinkdamiesi tokio pobūdžio prietaisą, pirmiausia įvertinkite, koks komponentas Jums yra reikalingas: išmaniosios sistemos, rinkiniai, žarnos, purkštukai, siurbliai ar jungtys? Jei renkatės žarną, būtinai įvertinkite jos ilgį ir skersmenį; jei reikalingas siurblys, įvertinkite jo galingumą. Besirenkantieji siurblį, taip pat turėtų atkreipti dėmesį ir į jo tipą – galite rinktis panardinamą ar nepanardinamą siurblį. 

Kodėl laistymo sistemos turėtų būti perkamos internetu?

Būtų galima išvardinti nemažai priežasčių, kodėl laistymo sistemos turėtų būti perkamos internetu. Pas mus rasite didelį jų pasirinkimą, o išsamūs jų aprašymai ir charakteristikos užtikrins, kad išsirinksite greitai ir lengvai. Tačiau ir tai – dar ne viskas. Jums tikrai nereikės taikytis prie fizinių parduotuvių darbo laiko – apsipirksite sau patogiausiu metu, o pasirinktos prekės bus pristatytos nurodytu adresu, pavyzdžiui, į Jūsų namus ar sodybą. Na, ir, žinoma, pas mus dažnai yra akcijų, tad reikalingą įrenginį galėsite įsigyti mažesne kaina. 

Kokiais atvejais laistymo sistemos yra geriausias pasirinkimas?

Laistymo sistemos – išmintingas sprendimas įvairiems atvejams. Jei jums priklausančiose erdvėse yra daug gėlių, dekoratyvinių krūmelių, vaismedžių, daržovių, didelis plotas vejos, tokiu atveju, visų šių aplinkos elementų laistymas atima labai daug laiko. Tad, jei jo norisi turėti daugiau sau, tačiau tuo pat metu norisi tinkamai pasirūpinti supančiais augalais, laistymo sistemos padės išspręsti šią problemą. Laistymo įranga yra geras pasirinkimas ir vyresnio amžiaus žmonėms, kurie turi judėjimo sunkumų, tad atlikti laistymo darbus būna per daug sudėtinga. Šie įrenginiai pasitarnaus ir tuomet, jei turite užmiesčio sodybą, kurioje auga patys įvairiausi augalai, tačiau negalite joje praleisti daug laiko. Na, ir, žinoma, laistymo sistemą reikėtų rinktis ir tuo atveju, jei svarbus ekonomiškumas – tai padės mažinti išlaidas vandeniui. 

Kodėl laistymo sistemos – geriau nei augalų laistymas rankiniu būdu?

Augalų laistymas rankiniu būdu – vienas populiariausių pasirinkimų. Tačiau, jei lygintume laistymą rankiniu būdu su laistymo sistemomis, netruktume pastebėti, kad antrasis pasirinkimas yra kur kas geresnis dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, laistymo sistemos užtikrins tinkamą augalų drėkinimą net ir tuo atveju, jei Jūsų nebus namuose. Be to, jos puikiai tinka tiems, kurie turi užmiesčio sodybas arba vyresnio amžiaus žmonėms. Laistymo sistemų įsirengimas leis Jums sutaupyti labai daug laiko ir pinigų, kadangi vanduo bus panaudojamas tikslingiau. Visų antra, laistymo sistemos – sumanus ir ekonomiškas pasirinkimas ne tik individualių namų gyventojams, bet ir tiems, kuriems priklauso verslo, gamybinės, rekreacinės ir kitos paskirties teritorijos; jose esančių gėlių, dekoratyvinių krūmelių, vejos laistymas bus paprastas, greitas ir efektyvus. 

Laistymo sistemos – kokių gaminių galima įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje?

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite pačių įvairiausių gaminių skirtų laistymo sistemoms: laistymo sistemos valdymo įrenginių, automatinių ričių žarnoms, išmaniųjų rozečių, jungčių čiaupui, laistomų purkštuvų, jutiklių ir t. t. Šiais įrenginiais naudotis paprasta. Tad telieka tik išsirinkti, įsigyti ir sumontuoti laistymo sistemą, o po to netruksite pastebėti, kokia paprasta ir maloni gali būti augalų priežiūra.  

Ką reikia įvertinti, renkantis laistymo sistemą? 

Laistymo sistemų pasirinkimas yra didelis, todėl gali būti sudėtinga išsirinkti. Tačiau nuspręsti, kurie gaminiai yra reikalingiausi, bus kur kas paprasčiau, jei įvertinsite tam tikrus akcentus. Vienas svarbiausių yra Jūsų tikslai. Pirmiausia įvertinkite, kokios zonos bus drėkinamos – šiltnamis, veja, gėlynai ir t. t. Taip pat atsakingai įvertinkite ir tai, koks plotas bus drėkinamas. Dar viena svarbi detalė – atsižvelkite ir į tai, kaip toli vienas nuo kito yra nutolę plotai, kuriuos Jūs norite drėkinti. 

Kokie yra laistymo sistemos tipai?

Laistymo sistemos yra įvairių tipų: sodo laistymo sistema su purkštukais, laistymas su žarna rankiniu būdu, požeminė laistymo sistema ir kapiliarinis laistymas. Tad rinkitės sau patogiausią variantą.