Automobilio kvapo papildymas WoodWick CINNAMON CHAI
8,90
WoodWick kvapo automobiliui papildymas.
Į krepšelį
Automobilio kvapo papildymas WoodWick WHITE TEA&JASMINE
8,90
WoodWick kvapo automobiliui papildymas.
Į krepšelį
Valymo priemonių rinkinys AMERICOL MINI2, 2 vnt.
VienuYpu nariams -15%
€11.47/ €13.49
Valymo priemonių rinkinys MINI2: salono ir langų/veidrodžių priežiūrai.
Į krepšelį
Automobilio salono priežiūros rinkinys PRO7 AMERICOL, juodoje dėžutėje
VienuYpu nariams -15%
€41.64/ €48.99
Automobilio salono priežiūros rinkinys, kurį sudaro 6 produktai, kurie padės pasirūpinti Jūsų automobiliu.
Daugiau
Automobilio kvapo papildymas WoodWick COASTAL SUNSET
8,90
Gėlių žiedai, lengva kokoso užuomina ir sūrus vandenyno vanduo.
Į krepšelį
Automobilio kvapo papildymas WoodWick LINEN
8,90
Gaivus ir malonus medvilnės aromatas.
Į krepšelį
Automobilio kvapo papildymas WoodWick BLACK CHERRY
8,90
Išraiškingas, prinokusių juodųjų vyšnių saldumas.
Į krepšelį
Automobilio kvapo papildymas WoodWick VANILLA SEA SALT
8,90
Subtilios, vanilinės jazminų gėlės, pabrėžtos jūros druskos akcentais.
Daugiau
Automobilio kvapukas WoodWick LINEN STARTER
13,90
Gaivus ir malonus medvilnės aromatas.
Į krepšelį
Automobilio kvapukas WoodWick COASTAL SUNSET STARTER
13,90
Gėlių žiedai, lengva kokoso užuomina ir sūrus vandenyno vanduo.
Į krepšelį
Automobilio kvapukas AROMATIC89 INFINITY FLOW
17,90
Stilingo dizaino automobilio kvapas. Viršutinės natos: Laimas, Citrina. Vidurinės natos: Tuberoza, Citrina, Jazminas, Vilkdalgis. Apatinės natos: Kava, Migdolas, Šokoladas, Gintaras, Miško natos.
Į krepšelį
Automobilio kvapukas AROMATIC89 DORE
17,90
Stilingo dizaino automobilio kvapas. Viršutinės natos: Karamelė, Apelsinas, Melionas, Laimas, Kartusis Apelsinas, Žaliųjų Lapų Natos, Greipfrutas. Vidurinės natos: Našlaitė, Rožė, Levanda. Apatinės natos: Baltasis Muskusas, Gintaras, Pačiulis.
Į krepšelį
Automobilio kvapukas AROMATIC89 BLUE NIGHT
17,90
Stilingo dizaino automobilio kvapas. Viršutinės natos: Bergamotės Citrina, Avietė, Karamelė, Apelsinas. Vidurinės natos: Pakalnutė, Jazminas, Cinamonas. Apatinės natos: Vanilė, Muskusas, Kašmeranas.
Į krepšelį
Automobilio kvapukas AROMATIC89 OHENA
17,90
Stilingo dizaino automobilio kvapas. Viršutinės natos: Apelsinų žiedai, jazminas. Vidurinės natos: Juodieji serbentai, kriaušės. Apatinės natos: Vanilė, migdolai.
Į krepšelį
Automobilio kvapukas AROMATIC89 BY DESIGN
17,90

Stilingo dizaino automobilio kvapas.

Viršutinės natos: Juodieji Serbentai, Bergamotė, Obuolys, Ananasas. Vidurinės natos: Rožė, Jazminas. Apatinės natos: Sodinė Briedragė, Muskusas, Gintaras, Vanilė.
Į krepšelį

Kvapai automobiliams

Automobilio salonas – erdvė, kuriame dažnas iš mūsų praleidžiame ne vieną valandą per dieną. Vadinasi, turime pasirūpinti, kad mūsų kelionės šia transporto priemone būtų ne tik saugios ir patogios, bet taip pat malonios. Na, o vienas iš būdų, kad kelionė automobiliu keltų tik pačias geriausias emocijas, yra malonus aromatas automobilio salone. Tai užtikrinti bus ypač lengva ir paprasta naudojant kvapus automobiliui. Aukštos kokybės, įvairūs automobilių kvapai – mūsų internetinėje parduotuvėje. 

Kvapai automobiliams – svarbus akcentas

Kvapas automobiliui yra labai svarbus dalykas. Mėgstamas, Jūsų lūkesčius pateisinantis kvapas ne tik taps Jūsų automobilio vizitine kortele, bet ir garantuos žymiai malonesnes keliones automobiliu. Solidumo ir jaukumo suteiks automobilio salone pasklidęs pasklidęs cinamono kvapas, vanilės ir druskos derinys sužavės subtilia elegancija, o juodoji vyšnia – dvelks rafinuotumu ir gracija. Be to, auto kvapai yra patalpinti į stilingo dizaino buteliukus, todėl papuoš kiekvieno automobilio saloną. Ir visai nesvarbu, kokio stiliaus yra Jūsų automobilio salonas – klasikinio ar modernaus, šie kvapukai puikiai derės. 

Kvapai automobiliams – kiekvieno lūkesčiams

Kvapų automobiliams pasirinkimas yra didelis: juodoji vyšnia, vanilė, baltoji arbata, druska, cinamonas – visa tai tik keli iš daugelio pasirinkimų, kuriais galite praturtinti savo automobilio saloną. Taip pat pas mus rasite ir automobilių priežiūros rinkinių, kuriuose viskas, ko reikia, kad kelionės automobiliu būtų dar patogesnės ir mielesnės. 

Kvapai automobiliui – naudinga ir stilinga dovana

Svarbu akcentuoti ir tai, kad automobiliniai kvepalai ar automobilio priežiūros rinkinys yra ir puiki dovana kiekvienam turinčiam šią transporto priemonę. Automobilinis kvapas ne tik užtikrins, kad kelionė būtų žymiai malonesnė, bet ir suteiks dar daugiau gerų emocijų keliaujantiems. 

Kodėl auto kvapas turėtų būti įsigyjamas internetu?

Žymiai geriau, jei mašinos kvapukai perkami internetu, nes taip ne tik kur kas patogiau ir greičiau, bet ir taupomi pinigai. Mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vyksta akcijos, tad gaminius galėsite įsigyti kur kas mažesne kaina. Ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad prabangūs auto kvapai bus įsigyjami pačiu patogiausiu metu, taupant savo laiką. 

Kaip dažnai turėtų būti keičiami automobiliniai kvapai? 

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tokių kvapų mašinai, kuriuos keisti reikia tik kartą per 30 dienų. Taigi, tai – puikus pasirinkimas, norintiems taupyti savo laiką, nes nusipirkę tokį automobilinį kvapuką galėsite visą mėnesį mėgautis patinkančiu aromatu. 

Ar kas kartą, kvapukui pasibaigus, reikia įsigyti naują?

Mūsų internetinėje parduotuvėje – automobiliniai kvapai, kuriems pasibaigus, tereikia pakeisti tik bambukines lazdeles. Tokie kvapai ypač tinka norintiems tausoti aplinką. 

Kokios priemonės sudaro automobilių priežiūros rinkinį?

Automobilių priežiūros rinkinį sudaro kelių rūšių valikliai, mikropluošto šluostė ir automobilio kvapas. Tai – puiki dovana ir sau, ir kitam!