Tręšiant šiomis bechlorėmis ir benitratėmis trąšomis Jūs sulauksite gausesnio serbentų ir agrastų derliaus, uogos ir vaiskrūmiai užaugs didesni, atsparesni ligoms. Nuskintos uogos ilgiau išsilaikys šviežios, bus geresnių skoninių savybių. Trąšos praturtintos mikroelementais, kurie užtikrina naudingųjų medžiagų įsisavinimą augaluose bei praturtina dirvožemį, sudarydami ilgalaikį trąšų poveikį.
KOMPLEKSINĖS BECHLORĖS IR BENITRATĖS TRĄŠOS. EB trąšos
Trąšos tipas-NPK trąšos B.1.1. NPK (Mg,S,B,Fe,Zn) 12-8-16+ (1,5+17+0,02+0,06+0,01)
SUDĖTIS IR TIRPUMAS
AZOTAS BENDRAS (N) | 12% |
AMONIAKINIS AZOTAS (N-NH4) | 11% |
AMIDNIS AZOTAS (N-NH2) | 1% |
FOSFORAS BENDRAS (P2O5) | 8% |
TIRPUS VANDENYJE (P2O5) | 7% |
KALIS (K2O) (tirpus vandenyje) | 16% |
MAGNIS (MgO) (tirpus vandenyje) | 2,4% |
SIERA (S) (tirpi vandenyje) | 17% |
BORAS (B) (tirpus vandenyje) | 0,02% |
GELEŽIS (Fe) | 0,06% |
CINKAS (Zn) | 0,01% |
KITA INFORMACIJA
Naudojimo būdas: prieš sodinimą trąšas įterpti į žemę, augimo metu trąšas paskleisti apie augalą lajos perimetru. Vienam augalui naudoti 20-50 g.
SVARBU: P102 laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. P270 naudojant šį gaminį nevalgyti, negerti, nerūkyti. P312 Netyčia nurijus ir pasijutus blogai, skambinti į apsinuodijimų ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją.
Galiojimo laikas: neribotas, jei trąšos laikomos sausoje ir tamsioje vietoje.