Keramikinė kepsninė KAMADO BONO GRANDE, 59 cm, raudona
VienuYpu nariams -13%
€695/ €799
Modelis,  skirtas didelėms žmonių grupėms (10-12 asm.)
Į krepšelį
Keramikinė kepsninė KAMADO BONO GRANDE, 59 cm, juoda
VienuYpu nariams -13%
€695/ €799
Modelis,  skirtas didelėms žmonių grupėms (10-12 asm.)
Daugiau
Keramikinė kepsninė KAMADO BONO MEDIA, 52 cm, raudona
VienuYpu nariams -13%
€605/ €699
Modelis, pritaikytas gaminti maistą didesnėms žmonių grupėms (iki 8 asm.)
Į krepšelį
Keramikinė kepsninė KAMADO BONO MEDIA, 52 cm, juoda
VienuYpu nariams -13%
€605/ €699
Modelis, pritaikytas gaminti maistą didesnėms žmonių grupėms (iki 8 asm.)
Į krepšelį
Keramikinė kepsninė KAMADO BONO MINIMO, 40 cm, juoda
VienuYpu nariams -17%
€305/ €369
Kompaktiškas modelis,  mažesnėms žmonių grupėms (iki 4-6 asm.)
Daugiau
Keramikinė kepsninė KAMADO BONO PICNIC
VienuYpu nariams -13%
€165/ €189
Mažas modelis, idealus išvykoms, mažesnėms žmonių grupėms (iki 3 asm.)
Į krepšelį
Keramikinė kepsninė KAMADO BONO MINIMO, 40 cm, raudona
VienuYpu nariams -17%
€305/ €369
Kompaktiškas modelis,  mažesnėms žmonių grupėms (iki 4-6 asm.)
Į krepšelį

Kamado kepsninės

Esame oficialus Kamado Bono partneris Lietuvoje. Stilingos Kamado Bono kepsninės ar griliai skirtos išskirtinio maisto skonio mėgėjams. Šios kepsninės gaminamos iš atsparios karščiui keramikos ir kitų ugniai atsparių medžiagų. Patiekalų gamyba su Kamado Bono – tai puikus laiko praleidimas su šeima ar būriu draug, bet kokiu oru ir bet kuriuo metų laiku! Būtent Kamado Bono kepsninės yra vienos populiariausių ir labiausiai perkamų kepsninių rinkoje. Kamado kepsninę galima rinktis iš keturių skirtingų dydžių: Grande, Media, Minimo ir Picnic, todėl kiekvienas ras sau tinkamiausią pasirinkimą, labiausiai atitinkantį poreikius. Pats didžiausias Grande modelis yra skirtas didelėms žmonių grupėms (nuo 10 iki 12 asmenų). Kepsninės skersmuo net 59 cm, ji yra gilesnė nei Kamado Bono Media modelis. Dėl šių savybių Grande labiausiai tinkamas gausesniam maisto kiekio gaminimui ar tokiems patiekalams kepti kaip, pavyzdžiui, kalakutui. Kiek mažesnė Kamado Bono Media grilis tinkamiausia, kai maistas ruošiamas vidutiniškai 8 asmenims. Media kepsninės skersmuo 52 cm. Mažiausias Kamado Bono grilis yra Minimo. Jo gali pakakti nedidelėms žmonių grupelėms (nuo 4 iki 6 asmenų), šeimai. Tokios kepsninės skersmuo – 40 cm. Na, o pats kompaktiškiausias ir mobiliausias yra Kamado Bono Picnic grilis. Sukurtas, kad visur ir visada galėtumėte gamintis savo mėgstamiausius patiekalus išvykus, stovyklaujant ar keliaujant. Kamado Bono Picnic modelis puikiai tinka mažoms šeimoms ar žmonių grupelėms iki 3 asmenų. Atraskite savo Kamado Bono kepsninės dydį, džiuginkite šeimą bei draugus sveikais bei gardžiais patiekalais savo namų aplinkoje ar išvykoje ant ežero kranto, o gal miško apsuptyje.

Kamado Bono kepsninės gera kaina

Keramikinės Kamado Bono kepsninės yra itin populiarios ir labai vertinamos maisto mėgėjų bei virtuvės ir grilio šefų. Šių kepsninių kainos dažniausiai rinkoje svyruoja labai nežymiai, priklauso nuo tuo metu vykdomų trumpalaikių akcijų. Prieš apsisprendžiant įsigyti brangų daiktą, visuomet kylą klausimas, kodėl vienas ar kitas modelis yra brangesnis ir kuris variantas optimaliausias, kaip įsigyti pigiau ir t.t.? Kepsninių kainos priklauso nuo jų modelio, tiksliau – dydžio. Svarbiausia įsivertinti poreikį, kokio dydžio asmenų grupei dažniausiai bus gaminamas maistas. Minimo modelio kaina yra priimtiniausia mažai šeimai, tačiau atvykus svečiams, patiekalų kepimas gali užtrukti ilgiau, nes reikiamą maisto kiekį gali tekti kepti per 2-3 ar daugiau kartų – priklauso nuo žmonių skaičiaus. Tokiu atveju, geriau rinktis Media ar Grande dydį, kuris leis skirti daugiau laiko bendravimui ar tiesiog mėgavimuisi maistu. Kartais kepsnines galima įsigyti su nuolaida skelbiamų akcijų metu. Svarbu žinoti, jog investicija į Kamado Bono kepsninę tikrai protingas žingsnis, kadangi šios keramikinės kepsninės tarnaus Jums visą gyvenimą, nes gamintojo suteikiama garantija būtent tą ir užtikrina. Internetinėje parduotuvėje vienuypu.lt visada rasite visų populiariausių modelių originalias Kamado Bono kepsnines už konkurencingą kainą.

Kamado kepsninių akcija

Kamado Bono kepsninėse kepamais gardžiais patiekalais galima mėgautis ištisus metus ir bet kokiu oru. Tai vienas didžiausių šių kepsninių privalumų. Kadangi ilgų, šiltų vasaros vakarų daugelis namų ūkių jau beveik neįsivaizduoja be kepamo griliaus maisto, todėl internetinė parduotuvė vienuypu.lt pavasarį ir vasarą dažnai siūlo savo pirkėjams įsigyti šias kepsnines už patrauklesnę kainą, vykdo loterijas ir kitokias akcijas. Vienas populiariausių variantų, kaip Kamado Bono kepsninę įsigyti su nuolaida – prenumeruoti vienuypu.lt naujienlaiškį, kuris suteikia 10% nuolaidos kodą pirmam apsipirkimui. Tai puikus būdas įsigyti Kamado kepsninę ir kitas norimas prekes pigiau.

Kaip naudotis Kamado kepsnine?

Kamado Bono kepsninių naudojimas yra labai paprastas. Visų pirmą reikia turėti anglių ir uždegimo kubelių. Į grilių įdedame anglių, kiekis priklauso ką norėsite gaminti ir kiek tai užtruks. Tuomet uždegame kubelius, palaukiame keletą sekundžių ir uždarome kepsninę. Būtinai šiek tiek pradarome griliaus apatinę ir viršutinę sklendes, kad atsirastų trauka ir taip paliekame kelioms minutėms, kol Kamado kepsninė pasieks reikiamą temperatūrą. Kai kepsninė įkaista iki norimos temperatūros, sklendes uždarome ir kepame paruoštą maistą. Kepimo metu svarbu stebėti kepsninės temperatūrą, kad ji nesumažėtų arba neužkiltų per daug, o ją reguliuoti itin paprasta jau minėtų sklendžių pagalba.

Kaip išsirinkti tinkamiausią Kamado kepsninę?

Kamado Bono grilius rinktis rekomenduojama pagal jų dydį, įsivertinus, koks maisto kiekis dažniausiai kepamas. Pavyzdžiui: jei Jūsų šeimoje yra 4-6 asmenys, tuomet Jūsų poreikius galėtų atitikti Kamado Bono Minimo grilis arba Kamado Bono Media. Pastarosios jau užtektų įvairesnio maisto gamybai vienu metu ar nesukeltų rūpesčių sugūžėjus draugams, kadangi su Media kepsnine be vargo pagaminsite maisto maždaug 8 asmenims. Kamado Bono Grande grilius yra skirtas 10 – 12 asmenų grupei arba mėgstantiems taupyti laiką ir įvairius produktus derinant kepti vienu metu. Kamado Bono Picnic labiausiai tinka, kai maistas ruošiamas ne daugiau nei 3 asmenims. O pagrindinis šio griliaus išskirtinumas yra jo kompaktiškame dydyje bei mobilume, kadangi jis tilps į bet kurio automobilio bagažinę. Būtent Picnic modelis leis Jums mėgautis mėgstamu, kokybišku ir sveiku maistu bet kurioje išvykoje ar kelionėje. Atidžiai įsivertinę savo poreikius, nesunkiai pasirinksite vieną iš 4 skirtingų Kamado Bono kepsninių dydžių.

Kokios Kamado grilių kainos?

Internetinė parduotuvė vienuypu.lt visada stengiasi pasiūlyti kuo palankesnes Kamado Bono grilių kainas. Kepsninės kaina priklauso nuo pasirinkto jos dydžio. 59 cm. skersmens Grande modelis, su kuriuo be vargo maistu galės mėgautis 10-12 žmonių, kaina įprastai būna apie 799€. Mažiausio griliaus modelio Picnic reguliari kaina siekia 189€, tačiau jis patogiausias keliaujant ar kepant maistą minimaliai žmonių grupelei iki 3 asmenų. Kamado grilių kainos mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet konkurencingos, o akcijų metu taikomos nuolaidos leidžia prekes įsigyti už bene geriausią kainą rinkoje.

Viskas Jūsų lengvam gaminimui su KAMADO BONO