Produktų nerasta.

Gyvatvorių žirklės

Gyvatvorė – idealus sprendimas dėl daugybės priežasčių. Gyvatvorė ne tik ypač estetiškai atrodo, bet ir tinka tuo atveju, kai sau priklausančioje teritorijoje norisi daugiau žalumos. Dar daugiau, gyvatvorė yra puikus pasirinkimas ir tuo atveju, kai norisi privatumo, taip pat – gali pasitarnauti kaip jauki užuovėja ar suteikti gaivų pavėsį. Tačiau, nesunku pastebėti, kad gyvatvorės greitai auga, todėl, jei jų nekirpsite, vaizdas nebus itin estetiškas. Tad svarbu pasirūpinti, kad gyvatvorė ne tik teiktų pavėsį, bet ir atrodytų tvarkingai ir gražiai. O tai padaryti žymiai paprasčiau, jei tik bus naudojamos gyvatvorių žirklės. Gyvatvorių žirklės parduodamos ir mūsų internetinėje parduotuvėje. 

Gyvatvorių žirklės – greitas ir paprastas būdas džiaugtis tvarkinga ir estetiška aplinka

Naudodamiesi gyvatvorių žirklėmis, greitai ir patogiai ne tik patrumpinsite gyvatvorę iki norimo ilgio, bet ir galėsite ją formuoti, išgaudami itin patrauklų ir išskirtinį vaizdą. Dar daugiau, gyvatvorių žirklės yra ekonomiškas pirkinys, kadangi jas galima naudoti ir pavienių augalų, pavyzdžiui, tujų ar dekoratyvinių krūmelių kirpimui ir formavimui. Žirklės yra ergonomiško dizaino ir nedidelio svorio, tad jomis naudotis paprasta ir net po ilgų darbo valandų sode ar kieme nejausite įtampos rankų, kaklo ar pečių srityje. Šios žirklės turėtų atsirasti kiekvieno, turinčio kiemą ar sodą, sandėliuke. 

Didelis gyvatvorių žirklių pasirinkimas

Gyvatvorių žirklių pasirinkimas yra didelis, todėl rasite tinkamiausią gaminį. Mūsų internetinėje parduotuvėje – elektrinės gyvatvorių žirklės, akumuliatorinės gyvatvorių žirklės, teleskopinės gyvatvorių žirklės. Skirtingų rūšių žirklės skiriasi tam tikromis ypatybėmis, todėl renkantis reikėtų ypač atsakingai įvertinti šiuos ypatumus. Tačiau tiek elektrinės, tiek akumuliatorinės, tiek teleskopinės žirklės yra svarbus Jūsų sodo ir kiemo aplinkos pagalbininkas.

Elektrinės gyvatvorių žirklės

Elektrinės gyvatvorių žirklės – vienas galimų pasirinkimų. Tam, kad galėtumėte jomis naudotis, būtina elektros energija. Tai ir privalumas, ir trūkumas. Šios žirklės tampa tikrų tikriausiu privalumu, nes nereikia laukti, kol pasikraus akumuliatorius ir jos tikrai nenustos veikti pačiu netinkamiausiu metu. Tačiau tose erdvėse, kur netiekiama elektros energija, jų turėjimas neatneš Jums naudos. Elektrinės žirklės – įvairių matmenų, jomis galima kirpti įvairaus dydžio gyvatvores ar krūmus. 

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės yra naudojamos pasitelkiant akumuliatorių. Tad jos puikiai tinka naudoti tose erdvėse, kur nėra elektros energijos. Be to, jos neturi laidų, todėl naudotis jomis yra ypač paprasta ir lengva. Akumuliatorinės žirklės yra įvairaus dydžio ir svorio, skirtos kirpti skirtingų matmenų gyvatvores. Visos akumuliatorinės žirklės yra patogios, todėl net po ilgų darbo valandų nebus įtampos ar skausmo kaklo, nugaros, pečių srityse. 

Teleskopinės gyvatvorių žirklės

Ypač aukšta, daugiau nei kelis metrus siekianti gyvatvorė – ne toks jau ir retas atvejis, kadangi privatumo, užuovėjos ir gaivaus pavėsio norisi daugeliui. Tačiau, kuomet ateina laikas patrumpinti gyvatvorę, tenka ne juokais pasistengti. Dažniausiai yra griebiamasi kopėčių – kad būtų galima pasiekti gyvatvorę per visą jos aukštį. Tačiau, savaime aišku, jog tai ne pati geriausia išeitis, kadangi svarbu būti ypač atsargiems – vos vienas netinkamas judesys gali tapti traumos priežastimi. Dar daugiau, atlikti kirpimą kelių metrų aukštyje – ne pati lengviausia užduotis, kas tai nors kartą bandė padaryti, puikiai žino, kaip tai sudėtinga. Na, ir, žinoma, ypač svarbu akcentuoti, kad aukštų gyvatvorių kirpimas tampa ypač sudėtinga užduotimi vyresnio amžiaus žmonėms. Tačiau visais šiais atvejais darbą palengvins teleskopinės gyvatvorių žirklės, kuriomis ypač greitai ir paprastai patrumpinsite net ir pačią aukščiausią gyvatvorę, be jokių kopėčių. Šiomis žirklėmis bus ypač lengva pasiekti gyvatvorės viršų, net jei ji siekia 3 metrus. Žirklės yra lengvos, kompaktiškos ir paprastai valdomos, tad puikus rezultatas garantuotas be didelių pastangų. Teleskopinės žirklės yra ypač ergonomiškos, tad po darbo, nejausite nuovargio ar įtampos kaklo, pečių srityse. Taip pat šios žirklės puikiai tinka dekoratyvinių krūmų, nedidelių medžių kirpimui ir formavimui. 

Gyvatvorių žirklės – verta įsigyti internetu

Prireikus šio svarbaus kiemo ir sodo „pagalbininko“, verta jį įsigyti internetu. Jūsų laukia didelis šių gaminių pasirinkimas, o išsamūs aprašymai ir techninės charakteristikos užtikrins, kad išsirinksite lengvai ir patogiai. Tačiau tai – dar ne viskas: galėsite apsipirkti Jums patogiausiu metu šitaip sutaupydami daug laiko, kurį galėsite skirti augalų priežiūrai. Ne vieną kilogramą sveriantis pirkinys bus pristatytas tuo adresu, kurį nurodysite, tad išvengsite su transportavimu susijusių nemalonumų. Be to, mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai yra vykdomos akcijos, todėl patikusias gyvatvorės žirkles galėsite įsigyti mažesne kaina. 

Gyvatvorių žirklės – kas svarbu renkantis?

Gyvatvorių žirklių yra didelis asortimentas, tad labai svarbu įvertinti tam tikras ypatybes. Tai padarius išsirinkti bus kur kas lengviau. Viena jų yra galimybė naudotis elektros energija: jei žirklės bus naudojamos tose erdvėse, kur yra galimybė naudotis elektros energija, tai puikiai tiks elektrinės žirklės. Tačiau, jei gyvatvorė ar krūmai yra ypač atokioje vietoje ir Jūs neturite galimybės pasinaudoti elektros energija, tuomet akumuliatorinės gyvatvorių žirklės yra patogiausias pasirinkimas. Na, o, jei Jūsų gyvatvorė yra itin aukšta, tai geriausiai tiks teleskopinės žirklės, kuriomis lengvai ir greitai pasieksite net pačią aukščiausią gyvatvorę ar krūmą.

Kaip galiu sužinoti akumuliatoriaus įkrovimo lygį?

Prietaisai turi LED ekranėlius, kuriuose aiškiai ir tiksliai matyti, koks yra akumuliatoriaus įkrovimo lygis. 

Ar gyvatvorių žirklės gali būti naudojamos kirpimui arti sienos ar žemės?

Gyvatvorių žirklės turi įmontuotas ašmenų apsaugas, todėl jomis galima kirpti arti sienos arba prie pat žemės. 

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės | Elektrinės gyvatvorių žirklės | Teleskopinės gyvatvorių žirklės