Išrink dovanas visiems vienu ypu!

Ieškai dovanos šeimos nariui? Draugui? Kolegai? Mylimam augintiniui? O gal sau ar savo namams? Išsirink dovanas lengvai ir greitai – ir visas vienu ypu!

Dovanų idėjos

Artėjant įvairioms šventėms ar svarbiems gyvenimo įvykiams, dovanų ieškojimas gali tapti nemenku iššūkiu, atimančiu nemažai laiko ir pastangų. Prekių bei paslaugų gausa internetinėje erdvėje atrodo beribė, todėl pasimesti ir nuleisti rankas paieškose labai paprasta. Atsižvelgiant į tai, mes atrinkome kokybiškas, įdomias, praktiškas ir universalias prekes, kurios puikiausiai tiktų būti dovanojamos bet kokia proga, bet kuriam Jūsų pažįstamam asmeniui. Dovanų idėjų skiltyje visada rasite dovanų pasiūlymų jai, jam, vaikams, augintiniams, mėgstantiems sportuoti, gaminti ir pan. Atrinktų prekių asortimente nesunkiai pasisemsite idėjų ir be vargo sukomplektuosite pačias geriausias dovanas – ar reiktų mielos, mažytės dovanėlės, ar solidžios, išskirtinės dovanos patiems mylimiausiems.

Dovanų idėjos moterims

Nustebinti moterį dovana kartais gali būti nelengva užduotis. Jei kažko ypatingo ieškote mamai, močiutei, sesei, dukrai, draugei, kaimynei ar kolegei – mūsų internetinėje parduotuvėje vienuypu.lt rasite kruopščiai atrinktų, aukštos kokybės, nuo praktiškų iki prabangos prekių idėjų pasiūlymus. Pirmiausia labai svarbu apgalvoti, kokia veikla ar sritis džiugina Jūsų mylimas moteris, tuomet daug lengviau pradėti dovanų paiešką. Tikriausiai sunku būtų sutikti žmogų, kurio nepradžiugintų ir nenustebintų kvapni ir išskirtinė WOODWICK ar ODORO žvakė. Tai viena universaliausių dovanų, kuri namuose padės išlaikyti jaukumą ar sukurti romantiškos vakarienės atmosferą. Visoms, besirūpinančioms namų jaukumu – siūlome rinktis iš daugybės prekių: daugybės namų kvapų, pledų ir pagalvėlių, žvakidžių, dekoracinių padėkliukų, stilingų daiktų krepšių ir pan. Moterys itin uoliai ir dažniausiai nuosekliai rūpinasi ne tik kitų, bet ir savo sveikata bei grožiu, todėl niekada neprašausite dovanodami grožio puoselėjimo ir sveikatinimosi priemones. Vienuypu.lt parduotuvėje rasite aukštos kokybės veido bei plaukų priežiūros priemonių, stilingų ir tvarių makiažo valymo priemonių, įvairių maisto papildų ir pan. Vienas gausiausių dovanų pasirinkimų tenka virtuvėje pasisukioti mėgstantiems virtuozams, nes čia rasite išskirtinių, gerai apgalvotų ir itin praktiškų produktų, kurie palengvins ir pagreitins kasdienio ar šventinio maisto ruošimą. Moterims, kurios pailsi gamtos ar augalų apsuptyje, dovanokite praktiškus, bet stilingus sodo/daržo reikmenis, išskirtinio dizaino gėlių vazonėlius ar žolelių auginimo rinkinius. Mūsų asortimente taip pat rasite idėjų ir aktyvų laisvalaikį mėgstančioms, sportuojančioms asmenybėms. Išrinkti dovaną mylimai moteriai, merginai ar mergaitei su vienuypu.lt gali būti smagi ir įdomi veikla.

Dovanų idėjo vyrams

Kartais ypatingai sunku sugalvoti, kuo nustebinti tėtį, sutuoktinį, brolį ar kolegą gimtadienio ar kita svarbia proga. Vėl gi, svarbiausia prisiminti, ką žmogus mėgsta veikti laisvalaikiu, kokius poilsio variantus renkasi, kokie jo hobiai ir pan. Šiandien maisto gaminimas yra tapęs ne tik būtinybe, bet ir didžiuliu pomėgiu. Taigi mėgstantiems gaminti ne tik namuose, bet ir gamtoje, namų terasoje geriausia dovana galėtų būti ilgaamžės kamado kepsninės, įvairūs kepimui naudojami priedai ar aksesuarai, padėsiantys tokiems griliaus mėgėjams eksperimentuoti ir taip atrasti naujas gaminimo technikas bei patirti dar neatrastus maisto skonius. Tikriausiai kiekvieno aplinkoje netrūksta vyriškosios lyties atstovų, kurie ypatingai rūpinasi savo automobiliu, todėl tokį žmogų visada pradžiugins maža smulkmenėlė, skirta automobiliui ar jo priežiūrai. Mūsų internetinėje parduotuvėje visada rasite automobiliams skirtų, stilingų dizainų kvapukų, itin aukštos kokybės automobilio salono priežiūros priemonių rinkinių ir netgi kvapų difuzorių, kuris pritaikytas naudoti ir automobilyje. Kita sritis, svarbi daugelio gyvenimuose – muzika. Bet kuris melomanas liks maloniai nustebintas ypatingai stilingomis ir išskirtinės kokybės bei dizaino belaidėmis ausinėmis ir nešiojamomis kolonėlėmis. Vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje rasite puikių dovanų idėjų visiems, mėgstantiems leisti laiką gamtoje ir leisti jį aktyviai. Besirūpinantiems savo stiliumi, dovanokite išskirtines detales, kurios leis žmogui pabrėžti savo išskirtinumą. Tai gali būti solidi gertuvė ar kelioninis puodelis, galbūt, pietų dėžutė ar pan. Pradžiuginkite savo mylimiausius vyrus kruopščiai apgalvotomis dovanomis iš vienuypu.lt.

Dovanų idėjos vaikams ir paaugliams

Mažuosius nustebinti ir pradžiuginti yra labai nesudėtinga, bet naujam daiktui ilgai išlaikyti jo dėmesį yra tikras iššūkis. Mūsų vartotojiškoje visuomenėje labai svarbu dovanas rinktis atsakingai, ypač kai kalbame apie vaikų dovanas, nes šiuolaikiniai vaikai jų gauna itin daug. Vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje siekiame, kad pirkėjas rastų ne tik žaismingų prekių vaikams, bet kad jų kokybė užtikrintų ilgaamžiškumą. Nepaisant mielų, mažų dovanėlių svarbos, labiausiai siūlome dovanoti vaikams laiką kartu. Kada nors tai taps pačiomis nuostabiausiomis įsimintomis akimirkomis jo gyvenime. Taigi vienos nuostabiausių dovanų gali būti Lietuvoje gaminami MONTESSORI baldai. Tai dovana tiek sau, tiek vaikui. Jūs galėsite daugelį kasdienių darbų atlikti kartu su mažuoju padėjėju, nes jis turės saugią priemonę, tinkamą jo amžiui. Didžiausia nauda yra ne tik buvimas drauge, bet ir tai, kaip tokia veikla lavina mažylį, padeda jam tobulėti ir ugdo pasitikėjimą savimi ir savarankiškumą. Tai kritiškai svarbūs ir reikšmingi dalykai vaiko vystymosi raidoje. Mūsų parduotuvėje rasite medinių, aukščiausios kokybės, rankų darbo MONTESSORI bokštelių, laiptelių ar staliukų su kėdutėmis bei patogių knygų lentynėlių. Vaikus ir paauglius nukreipsite tinkama linkme dovanodami žaismingą ir madingą gertuvę. Tai gali būti ir edukacija apie vandens svarbą mūsų organizmui ir apie prisidėjimą prie planetos išsaugojimo nuo vienkartinių plastiko buteliukų. Tikriausiai nerasime paauglio, kurio nepradžiugintų stilingos ir išskirtinio dizaino belaidės ausinės ar kolonėlės. Mūsų internetinėje parduotuvėje taip rasite įvairių mielų, žaismingų puodelių, šviesos projektorių, kitų smulkmenėlių ar vaiko kambario jaukumui skirtų dovanėlių. Pradžiuginkite savo mažuosius su vienuypu.lt dovanomis, kurios dar ilgai teiks jiems laimės ir juoko.

Dovanos internetu pigiau

Sutaupykite laiko ir dovanas įsigykite internetu. Platus dovanų pasirinkimas ir operatyvus pristatymas leis Jums greitai gauti dovanas ir nustebinti artimuosius. Vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškų, patikimų gamintojų prekių asortimentą. O vykdomų įvairių akcijų metu dovanas galite įsigyti ir žemesnėmis kainomis. Akcija – ne vienintelis būdas išsirinkti prekių pigiau, nes visi internetinės parduotuvės vartotojai, užsiprenumeravę naujienlaiškį gauna 10% nuolaidos kodą, kurį gali panaudoti jau pirmojo užsakymo metu.

Kiek trunka prekių pristatymas šventinių laikotarpių?

Prekių pristatymas dažniausiai užtrunka 1-2 darbo dienas po gauto apmokėjimo. Visos internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės Lietuvoje pristatomos per kurjerius arba į pasirinktą paštomatą. Apie siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį pirkėjas informuojamas SMS žinute. Internetu užsakytas prekes taip pat galite nemokamai atsiimti mūsų sandėlyje, adresu Plento g. 92, Širvintos, I-V nuo 8.00 iki 17.00 valandos.