Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD M, Misty Mint
67,00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 15 val.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD M, Ruby Red
67,00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 15 val.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD S, Ice Grey
47,00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 12 val.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD S, Petrol Blue
47,00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 12 val.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD X, Ice Grey
77,00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 8 val.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD X, Misty Mint
77,00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 8 val.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD Xs, Petrol Blue
37,00
Kolonėlė kuria galima nešiotis visur.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD Xs, Ruby Red
37,00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 20 val.  
Daugiau
Belaidė garso kolonėlė JBL FLIP 5 Sand
128,00
Kompaktiško dizaino kolonėlė, kuri nebijo drėgmės.  
Į krepšelį
Belaidė garso kolonėlė JBL GO 2 Blue
38,00
Kompaktiško dizaino kolonėlė.
Į krepšelį

Bluetooth kolonėlės

Mėgautis muzika, kino filmais, video žaidimais – vienas didžiausių malonumų daugeliui žmonių. Na, o, kad tai daryti būtų ypač komfortiška, labai svarbu užtikrinti ir puikią garso kokybę. Žinoma, ji priklausys nuo daugybės įvairių veiksnių, tačiau kolonėlės neabejotinai yra vienas svarbiausių. Jei pasirinksite šiuolaikiškas, inovatyvias, funkcionalias kolonėlės, galite būti tikri – muzikos klausymas ar kino filmų peržiūros suteiks dar daugiau malonumo. Na, ir, žinoma, stilingo dizaino kolonėlės dar ir papuoš jūsų darbo ar laisvalaikio kambarį. Tad mėgautis itin kokybišku garsu dar niekada nebuvo taip paprasta – tiesiog išsirinkite kolonėlės. Didelį jų pasirinkimą rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. 

Belaidės kolonėlės

Vertinantiems patogumą ir norintiems mėgautis kokybišku garsu, kad ir kur bebūtų, puikiu pasirinkimu taps belaidės bluetooth kolonėlės. Belaidės nešiojamos kolonėlės yra sukurtos nešiotis visur – mėgaukitės galimybe klausytis aukščiausios kokybės garso, kad ir kur bebūtumėte., net ir tose erdvėse, kur nėra elektros energijos. Tai ypač praktiškas pasirinkimas dažnai vykstantiems į užmiesčio sodybą, iškylaujantiems gamtoje ar tiems, kurie mėgsta leisti laiką paplūdimyje – kolonėlių grojimo laikas siekia net keliolika valandų. Gilūs bosai, krištolo skaidrumo bei aiškumo garsas, kad ir kur bebūtumėte – nešiojama kolonėlė tai pavers jūsų kasdienybe. Komfortas garantuotas – bevielė kolonėlė lengvai pritvirtinama prie krepšio, diržo ar specialaus nešiklio. Taigi, nesvarbu, eisite ar važiuosite dviračiu – galėsite mėgautis kokybiški garsu ir maloniomis akimirkomis. Kolonėlės įkrausite greitai (priklausomai nuo modelio, įkrovimo laikas siekia šiek tiek daugiau nei valandą) ir vėl galėsite mėgautis kokybišku garsu, bet ir būdami toli nuo namų.

Nešiojamos kolonėlės

Pamirškite, kad muzikos klausytis galima tik sėdint prie kompiuterio ar ten, kur yra maitinimo lizdas – nešiojamos kolonėlės yra geriausias įrodymas, kad kokybišku garsu galima mėgautis visur. Nešiojamos kolonėlės sveria nedaug ir yra optimalaus dydžio, tad jas patogu neštis į kiemą, sodą, naudoti keliaujant ar leidžiant laiką gamtoje. Įkrovimas užtruks tik apie valandą (tikslus įkrovimas laikas priklauso nuo kolonėlės modelio), o kokybišku garsu mėgausitės net keliolika valandų. 

Kolonėlės: kaip išsirinkti?

Kai nešiojamos, belaidės  bluetooht kolonėlės sudaro tokį didelį pasirinkimą, reikėtų įvertin iri tam tikrus veiksnius – tuomet bus kur kas lengviau suprasti, kurios yra geriausios jūsų atveju. Pirmiausia įvertinkite, kokio dydžio turėtų būti prietaisas: mini kolonėlės puikiai tiks, jei dažnai vyksta į keliones, išvykas, didelės – jei kokybišku garsu norite mėgautis tiesiog savo namų kieme ar sode. Įvertinkite ir tai, koks yra kolonėlės grojimo laikas ir, kiek jo prireiks, kad ją įkrautumėte. Jei dažnai leidžiate laiką prie jūros ar kitų vandens telkinių, o galbūt  savo kieme turite baseiną, tokiu atveju, rinkitės kolonėlę, kuri būtų atspari vandeniui, jei ant įrenginio pateks vandens, neteks jaudintis dėl jo būklės. Jei vertinate funkcionalumą bei praktiškumą, rinkitės kolonėlę su įmontuotu mikrofonu – tuomet galėsit skambinti. Jei muzika norite mėgautis dvigubai garsiau, puikiai tik kolonėlės, turinčios Double fun režimą, tuomet jas galėsite sujungti belaidžiu būdu bei mėgautis dvigubu garsu. 

Kodėl kolonėlės turėtų būti perkamos internetu?

Netrūksta priežasčių, kodėl muzikinė (jbl, belaidė ir t.t.) kolonėlė turėtų būti perkama internetu – tai labai greitai ir patogu. Be to, laukia didelis gaminių pasirinkimas. 

Kiek kainuoja vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje esančios kolonėlės?

kolonėlių kaina mūsų internetinėje parduotuvėje – nuo 37 eurų. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad dažnai vykdomos akcijos, todėl gaminių galite įsigyti mažesne nei įprasta, kaina. 

JBL bluetooth kolonėlės