Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD M, Misty Mint
VienuYpu nariams -20%
€53.6/ €67.00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 15 val.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD M, Ruby Red
VienuYpu nariams -20%
€53.6/ €67.00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 15 val.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD S, Petrol Blue
VienuYpu nariams -20%
€37.6/ €47.00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 12 val.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD S, Ice Grey
VienuYpu nariams -20%
€37.6/ €47.00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 12 val.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD X, Misty Mint
VienuYpu nariams -20%
€61.6/ €77.00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 8 val.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD X, Ice Grey
VienuYpu nariams -20%
€61.6/ €77.00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 8 val.
Į krepšelį
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD Xs, Ruby Red
VienuYpu nariams -20%
€29.6/ €37.00
Kolonėlę galima nešiotis visur. Grojimo laikas 20 val.  
Daugiau
Belaidė Bluetooth kolonėlė Fresh ‘n Rebel Rockbox BOLD Xs, Petrol Blue
VienuYpu nariams -20%
€29.6/ €37.00
Kolonėlė kuria galima nešiotis visur.
Į krepšelį
Belaidė garso kolonėlė JBL FLIP 5 Sand
VienuYpu nariams -20%
€102.4/ €128.00
Kompaktiško dizaino kolonėlė, kuri nebijo drėgmės.  
Į krepšelį
Belaidė garso kolonėlė JBL GO 2 Blue
VienuYpu nariams -20%
€30.4/ €38.00
Kompaktiško dizaino kolonėlė.
Daugiau

Bluetooth kolonėlės

Mėgautis muzika, kino filmais, video žaidimais – vienas didžiausių malonumų daugeliui žmonių. Tačiau, kad tai daryti būtų ypač patogu, labai svarbu užtikrinti ir puikią garso kokybę. Žinoma, ji priklausys nuo daugybės įvairių veiksnių, bet kolonėlės neabejotinai yra vienas svarbiausių. Jei pasirinksite šiuolaikiškas, inovatyvias, funkcionalias kolonėles, galite būti tikri – muzikos klausymas ar kino filmų peržiūros suteiks dar daugiau malonumo. Na, ir, žinoma, stilingo dizaino kolonėlės dar ir papuoš Jūsų darbo ar laisvalaikio kambarį. Mėgautis itin kokybišku garsu dar niekada nebuvo taip paprasta! Belieka išsirinkti kolonėles. Didelį jų pasirinkimą rasite mūsų internetinėje parduotuvėje. 

Belaidės kolonėlės

Vertinantiems komfortą ir norintiems itin kokybiško garso, puikiu pasirinkimu taps belaidės bluetooth kolonėlės. Belaidės nešiojamos kolonėlės yra sukurtos taip, kad galėtumėte mėgautis galimybe klausytis aukščiausios kokybės garso nešdamiesi jas visur, kad ir kur bebūtumėte, net ir tose erdvėse, kur nėra elektros energijos. Tai ypač praktiškas pasirinkimas dažnai vykstantiems į užmiesčio sodybą, iškylaujantiems gamtoje ar tiems, kurie mėgsta leisti laiką paplūdimyje – kolonėlių grojimo laikas siekia net keliolika valandų. Gilūs bosai, krištolo skaidrumo ir aiškumo garsas visur, kur bebūtumėte – nešiojama kolonėlė tai pavers Jūsų kasdienybe. Komfortas garantuotas, nes bevielė kolonėlė lengvai pritvirtinama prie krepšio, diržo ar specialaus nešiklio. Tad, nesvarbu, eisite ar važiuosite dviračiu – galėsite mėgautis kokybišku garsu ir maloniomis akimirkomis. Beje, kolonėlės kraunasi itin greitai (priklausomai nuo modelio, įkrovimo laikas siekia šiek tiek daugiau nei valandą), tad ir vėl galėsite mėgautis kokybišku garsu, net ir būdami toli nuo namų.

Nešiojamos kolonėlės

Pamirškite, kad muzikos klausytis galima tik sėdint prie kompiuterio ar ten, kur yra maitinimo lizdas – nešiojamos kolonėlės yra geriausias įrodymas, kad kokybišku garsu galima mėgautis visur. Nešiojamos kolonėlės sveria nedaug ir yra optimalaus dydžio, tad jas patogu neštis į kiemą, sodą, naudoti keliaujant ar leidžiant laiką gamtoje. Įkrovimas užtruks tik apie valandą (tikslus įkrovimas laikas priklauso nuo kolonėlės modelio), o kokybišku garsu mėgausitės net keliolika valandų. 

Kolonėlės. Kaip išsirinkti?

Nešiojamų belaidžių bluetooth kolonėlių pasirinkimas yra didelis, todėl reikėtų įvertinti ir tam tikrus veiksnius – tuomet bus kur kas lengviau suprasti, kurios, Jūsų atveju, yra geriausios. Pirmiausia įvertinkite, kokio dydžio turėtų būti prietaisas: mini kolonėlės puikiai tiks, jei dažnai vykstate į keliones, išvykas, didelės – jei kokybišku garsu norite mėgautis tiesiog savo namų kieme ar sode. Įvertinkite ir tai, koks yra kolonėlės grojimo laikas ir, kiek jo prireiks, kad ją įkrautumėte. Jei dažnai leidžiate laiką prie jūros ar kitų vandens telkinių, o galbūt savo kieme turite baseiną, tokiu atveju, rinkitės kolonėlę, kuri būtų atspari vandeniui, jei ant įrenginio pateks vandens, neteks jaudintis dėl jo būklės. Jeigu vertinate funkcionalumą ir praktiškumą, rinkitės kolonėlę su įmontuotu mikrofonu – tuomet galėsite skambinti. O jeigu muzika norite mėgautis dvigubai garsiau, puikiai tiks kolonėlės, turinčios Double fun režimą, tuomet jas galėsite sujungti belaidžiu būdu ir mėgautis dvigubu garsu. 

Kodėl kolonėlės turėtų būti perkamos internetu?

Netrūksta priežasčių, kodėl muzikinė (jbl, belaidė ir t. t.) kolonėlė turėtų būti perkama internetu – tai labai greita ir patogu. Be to, laukia didelis gaminių pasirinkimas. 

Kiek kainuoja vienuypu.lt internetinėje parduotuvėje esančios kolonėlės?

Kolonėlių kaina mūsų internetinėje parduotuvėje – nuo 37 eurų. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad dažnai vykdomos akcijos, todėl gaminių galima įsigyti mažesne kaina nei įprasta.

JBL bluetooth kolonėlės